Strona 1 z 1

mistrzowie kierownicy z Żar ujawnijcie sie

PostNapisane: środa, 2 maja 2012, 21:45
przez kriso233
jest ktos w naszej małej miejscowosci kto lata na jakis pieknych maszynkach ???

PostNapisane: środa, 2 maja 2012, 22:01
przez Cygi
alez oczywiscie tylko ze chwilowo na zielonej wyspie :)

PostNapisane: czwartek, 3 maja 2012, 08:52
przez kriso233
trzeba sie kiedys zgadac na jakies wspólne latanie po naszych pieknych drogach hehe