Strona 1 z 1

Wycieczka po polsce ;)

PostNapisane: niedziela, 20 maja 2012, 19:07
przez moro99
Czesc Planuje sobie urlop :) chcialbym pojezdzic troche po Polsce (bo malo znam :) )
Plan na chwile obecna WYGLADA TAK

Chcialbym wyruszyc 23.06 :) Chce zrobic tak zeby sie zatrzymywac na 1 dzien w danej miejscowosci (pozwiedzac przespac sie) i ruszyc dalej.
jakby ktos byl zainsteresowany to zapraszam :) - oczywscie dolaczenie sie gdzies w polsce mozliwe (czy chociazby przejechanie sie wspolnie.

Jak ktos ma jakies fajne niedrogie noclegi w tych miejscowosciach (lub moze chcialby mnie ugoscic :P) to smialo piszcie :)

PostNapisane: poniedziałek, 21 maja 2012, 17:13
przez pegaz
Niezla marszruta. W polowie sierpniu planuje objazdowke szlakiem latarni morskich (W-wa - Krynica Morska - Szczecin - W-wa), takze jak chcesz sie dolaczyc to zapraszam. Spanie zaplanowane pod namiotami. Wyprawa kilkudniowa.

PS. Oczywiscie z zachaczeniem o zolwika w Gdyni :)

PostNapisane: poniedziałek, 21 maja 2012, 17:22
przez zolwik
Nie złe trasy tylko pozazdrościć :/

pegaz, To ja już po urlopie pewnie będę , ale miło będzie :mrgreen:

Re: Wycieczka po polsce ;)

PostNapisane: piątek, 25 maja 2012, 21:19
przez Mały
moro jak strary wyjadacz w tych tematach mam kilka propozycji zmiany trasy na lepsze...
jak jesteś zainteresowany to daj znać na PW,

P.S. co z naszym spotkaniem, muszę usłyszeć wreszcie ten wydech:)


moro99 napisał(a):Czesc Planuje sobie urlop :) chcialbym pojezdzic troche po Polsce (bo malo znam :) )
Plan na chwile obecna WYGLADA TAK

Chcialbym wyruszyc 23.06 :) Chce zrobic tak zeby sie zatrzymywac na 1 dzien w danej miejscowosci (pozwiedzac przespac sie) i ruszyc dalej.
jakby ktos byl zainsteresowany to zapraszam :) - oczywscie dolaczenie sie gdzies w polsce mozliwe (czy chociazby przejechanie sie wspolnie.

Jak ktos ma jakies fajne niedrogie noclegi w tych miejscowosciach (lub moze chcialby mnie ugoscic :P) to smialo piszcie :)