Mieszkam w Wawie na Włochach. Ma ktos ochote posmigac ?
Nr. 604 997 890
Tomek
Napisane: wtorek, 22 maja 2012, 23:42
przez TasmaN
W okolicach weekendowych mysle ze sie zacznie ruch w temacie
Napisane: środa, 23 maja 2012, 17:40
przez okoman1
To w takim razie proponuje aby wrzucic jakies info o malym spociku i objezdzie Warszawy i okolic w weekend.
Wczoraj oblecialem kawalem Wawki i na wiadukcie nad Armii krajowej spotkalem czarne jajeczko z kuferkiem. Ja odbilem w Prymasa Tysiac lecia a koleszka polecial prosto na Poznan. Rąsia był wiec git!
Pozdrawiam,
Tomek
Napisane: piątek, 25 maja 2012, 20:41
przez Mały
ja się piszę tylko kwestia kiedy i o której...mi najbardziej pasuje w tygodniu po 20.00 bo muszę mojego młodego wykąpać