Strona 1 z 1

Wieczorne latanie po Wawie

PostNapisane: wtorek, 22 maja 2012, 17:35
przez okoman1
Hej,

Mieszkam w Wawie na Włochach. Ma ktos ochote posmigac ?

Nr. 604 997 890

Tomek

PostNapisane: wtorek, 22 maja 2012, 23:42
przez TasmaN
W okolicach weekendowych mysle ze sie zacznie ruch w temacie :)

PostNapisane: środa, 23 maja 2012, 17:40
przez okoman1
To w takim razie proponuje aby wrzucic jakies info o malym spociku i objezdzie Warszawy i okolic w weekend.

Wczoraj oblecialem kawalem Wawki i na wiadukcie nad Armii krajowej spotkalem czarne jajeczko z kuferkiem. Ja odbilem w Prymasa Tysiac lecia a koleszka polecial prosto na Poznan. Rąsia był wiec git! :D

Pozdrawiam,
Tomek

PostNapisane: piątek, 25 maja 2012, 20:41
przez Mały
ja się piszę tylko kwestia kiedy i o której...mi najbardziej pasuje w tygodniu po 20.00 bo muszę mojego młodego wykąpać