Kto jedzie na EXTREMIZER MOTOR SHOW
Jestem chetny na wyjazd. Dołącze sie do bardziej zorganizowanej grupy. Wiecej na temat imprezy http://www.bmw-klub-ostrowiec.pl/printv ... 11&start=0 oraz strona główna http://www.extremizer.pl/ems/index.php/site przenocowac by mozna na zlocie http://www.zlotymotocyklowe.pl/zlot/121 ... chine.html. Co wy na to.. Była by okazja was w koncu poznac bo jak narazie byłem tylko aktywny na forum. Pozdrawiam
[ Dodano: 23-05-12, 22:46 ]
Naprawde nikt sie nie wybiera?
[ Dodano: 24-05-12, 20:12 ]
Normalnie nie wierze. Chetni wszyscy jak cholera.
[ Dodano: 23-05-12, 22:46 ]
Naprawde nikt sie nie wybiera?
[ Dodano: 24-05-12, 20:12 ]
Normalnie nie wierze. Chetni wszyscy jak cholera.