Jacyś chętni na polatanie dzisiaj ? Poznań i okolice :)

TYLKO: informacje, umawianie się, propozycje...
Do relacji z wypraw itp. jest Dział FOTORELACJE

Jacyś chętni na polatanie dzisiaj ? Poznań i okolice :)

Postprzez Boodzik » czwartek, 7 czerwca 2012, 11:14

Jak w temacie? może jakiś spocik mały wieczorem? po południu?
Pozdrawiam

[ Dodano: 17-06-12, 09:25 ]
Jak w temacie. może jakiś spocik mały po południu ?wieczorem?
Pozdrawiam

[ Dodano: 17-06-12, 09:25 ]
Jak w temacie. może jakiś spocik mały po południu ?wieczorem?
Pozdrawiam
Avatar użytkownika
Boodzik
 
Posty: 91
Dołączył(a): czwartek, 7 czerwca 2012, 10:17
Lokalizacja: Poznań

Powrót do Zloty, podróże, wyprawy, wspólne latanie...

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 12 gości