Strona 1 z 1

Jacyś chętni na polatanie dzisiaj ? Poznań i okolice :)

PostNapisane: czwartek, 7 czerwca 2012, 11:14
przez Boodzik
Jak w temacie? może jakiś spocik mały wieczorem? po południu?
Pozdrawiam

[ Dodano: 17-06-12, 09:25 ]
Jak w temacie. może jakiś spocik mały po południu ?wieczorem?
Pozdrawiam

[ Dodano: 17-06-12, 09:25 ]
Jak w temacie. może jakiś spocik mały po południu ?wieczorem?
Pozdrawiam