Jacyś chętni na polatanie dzisiaj ? Poznań i okolice :)
Jak w temacie? może jakiś spocik mały wieczorem? po południu?
Pozdrawiam
[ Dodano: 17-06-12, 09:25 ]
Jak w temacie. może jakiś spocik mały po południu ?wieczorem?
Pozdrawiam
[ Dodano: 17-06-12, 09:25 ]
Jak w temacie. może jakiś spocik mały po południu ?wieczorem?
Pozdrawiam
Pozdrawiam
[ Dodano: 17-06-12, 09:25 ]
Jak w temacie. może jakiś spocik mały po południu ?wieczorem?
Pozdrawiam
[ Dodano: 17-06-12, 09:25 ]
Jak w temacie. może jakiś spocik mały po południu ?wieczorem?
Pozdrawiam