Strona 1 z 1

Zlot w Iłży 16-17.VI.2012

PostNapisane: czwartek, 7 czerwca 2012, 23:15
przez KR-Ociec
Czołem, całkiem niedaleko bo raptem ok 160 km od Rzeszowa w Iłży koło Ostrowca Świętokrzyskiego w dniach 15-17 czerwca ma odbyć się zlot, .... , pozdrawiam.
Link do plakatu

http://www.zlotymotocyklo...plakatmaly2.jpg

(cytat - autor: Kapsel -P2K - Wysłany: Dzisiaj 0:00 II Ogólnopolski zlot motocyklowy "Moto korony" w Iłży )