Strona 1 z 1

15.06 Wawa, kto chtny ?

PostNapisane: piątek, 15 czerwca 2012, 16:30
przez Majkelo
Ktoś ma chęć polatać?
Ja startuje spod kol. zygmunta o 19:10.
Ktoś dołącza?
Trasa na sontanie :)