Forum Suzuki GSXF 600/650/750
www.gsxf.pl
http://www.gsxf.pl/
15.06 Wawa, kto chtny ?
http://www.gsxf.pl/viewtopic.php?f=5&t=3704
Strona
1
z
1
15.06 Wawa, kto chtny ?
Napisane:
piątek, 15 czerwca 2012, 16:30
przez
Majkelo
Ktoś ma chęć polatać?
Ja startuje spod kol. zygmunta o 19:10.
Ktoś dołącza?
Trasa na sontanie