Strona 1 z 1
BIKE ISLAND DAY 28.06 - 01.07. 2012

Napisane:
poniedziałek, 18 czerwca 2012, 08:12
przez Boodzik
Witajcie....czy ktoś się wybiera na tą imprezę?
http://www.bikeisland.pl/

Napisane:
poniedziałek, 18 czerwca 2012, 10:49
przez Cygi
Wpadnie jakis Breivik i po imprezie


Napisane:
poniedziałek, 18 czerwca 2012, 12:00
przez Boodzik
Dostanie w czapę i się skończy gangsterka

Napisane:
wtorek, 19 czerwca 2012, 19:07
przez daro600
Ja mam chęć... jeśli dostanę wypłate wcześniej to powinienem sie pojawić...

nic pewnego. aczkolwiek planowałem to juz od miesiąca a tu mi niezapłacili za kwiecień. a za maj dopiero 30 czerwca. moze coś wymysle....


Napisane:
wtorek, 19 czerwca 2012, 19:14
przez Abek
To mu wpi***** trzeba spuścić z nieterminowe płatności

Ja pojadę w przyszłym roku


Napisane:
wtorek, 19 czerwca 2012, 21:23
przez Boodzik
Pozdrowienia dla pracodawcy....ja będę na bank:)

Napisane:
czwartek, 21 czerwca 2012, 11:26
przez SuzukaGSXF
Ja bym sie podłączył da większej grupy. Tyle ze jestem z konina wiec mozna by w poznaniu sie gdzieś spotkać.

Napisane:
czwartek, 21 czerwca 2012, 12:31
przez ziomek4000
ja wybieram się na sobotę.

Napisane:
środa, 27 czerwca 2012, 05:34
przez travolta
czesc wszystkim tez sie wybieram na ta imprezke tylko jeszcze nie wiem w jaki dzien jechac jak by ktos chcial polaczyc sily to ja bardzo chetnie.pozdrowienia

Napisane:
środa, 27 czerwca 2012, 07:49
przez ziomek4000
ja wybieram się w piątek po południu. na PW wysyłam ci swój numer jak coś

Napisane:
poniedziałek, 2 lipca 2012, 13:18
przez Boodzik
apropo zlotu - kicha !

Napisane:
poniedziałek, 2 lipca 2012, 13:33
przez ziomek4000
zgadzam się. przyjechałem w piątek po południu i w sobotę rano zawinęliśmy się ze znajomymi nad morze. organizacja zlotu pozostawia wiele do życzenia.

Napisane:
poniedziałek, 2 lipca 2012, 13:44
przez plaski
A jak Panowie Flyboard Show?
Na filmikach wygląda to całkiem fajnie

Napisane:
poniedziałek, 2 lipca 2012, 13:46
przez ziomek4000
a gdzie to się w ogóle odbywało? ja widziałem jakiś plakat ale nic więcej.

Napisane:
poniedziałek, 2 lipca 2012, 13:48
przez Boodzik
my tez taki plan mieliśmy....ale niestety policja nam pokrzyżowała plany kontrolując dość intensywnie poziom alkoholu we krwi ...także wyjazd ze zlotu był o 15 a miał być o 10...tylko już nie nad morze a do domciu
[ Dodano: 02-07-12, 14:50 ]plaski: A jak Panowie Flyboard Show?
Na filmikach wygląda to całkiem fajnie
ominęło mnie....nerwy wzięły górę...w zasadzie nic tam nie widziałem
