Piknik charytatywny w Gwoźdźcu - 1 lipca
Witajcie.
W niedzielę 1 lipca w mojej miejscowości, czyli w Gwoźdźcu (przy szkole podstawowej), organizowany jest piknik charytatywny na rzecz rocznej Basi. Stwierdzono u niej wadę rozwojową, która uniemożliwia prawidłowy rozwój. Jej rodzice walczą o lepszy los dla swej córki, jednak rehabilitacja jest kosztowna. Dlatego też mieszkańcy Gwoźdźca wystąpili z inicjatywą wsparcia potrzebującej, stąd pomysł pikniku.
I tu pojawia się moja prośba do Was wszystkich. Jedną z atrakcji ma być pokaz motocyklowy. Moim zadaniem jest zorganizowanie jak największej liczby chętnych motocyklistów, którzy przyjadą do Gwoźdźca i w godzinach od 16 do 17, zaprezentują swoje pojazdy:) Będzie przygotowany parking, gdzie będzie można ustawić maszyny. Prawdopodobnie formą wsparcia w tym przypadku będzie możliwość sfotografowania się na tle motocykli za drobną opłatą.
Na pikniku będzie wiele ciekawych atrakcji, m.in:
- przedstawienie teatralne przygotowane przez rodziców (sam humor
)
- występy dzieci z naszej szkoły (pokaz cyrkowy, Kaczuszki, Koko Euro Spoko, Kowbojki)
- pokaz strażacki (ponoć ma być rozcinany samochód
)
- występ lokalnych zespołów tańczących i grających
- gdy i zabawy sportowe
- po 21:00 zabawa taneczna
Będzie także prowadzona sprzedaż losów - cegiełek na rzecz Basi (do wygrania ponad 100 nagród), spośród których losowane będą cenne nagrody główne:
- rower
- mop parowy
- żelazko
- weekend w Łaziskach dla dwóch osób
- telefon komórkowy
- przegląd samochodowy
- masażer
- ślizgawka duża
- wiele, wiele innych ufundowanych przez sponsorów
Dla motocykli zapewniony parking - na którym nie będzie żadnych samochodów
W niedzielę 1 lipca w mojej miejscowości, czyli w Gwoźdźcu (przy szkole podstawowej), organizowany jest piknik charytatywny na rzecz rocznej Basi. Stwierdzono u niej wadę rozwojową, która uniemożliwia prawidłowy rozwój. Jej rodzice walczą o lepszy los dla swej córki, jednak rehabilitacja jest kosztowna. Dlatego też mieszkańcy Gwoźdźca wystąpili z inicjatywą wsparcia potrzebującej, stąd pomysł pikniku.
I tu pojawia się moja prośba do Was wszystkich. Jedną z atrakcji ma być pokaz motocyklowy. Moim zadaniem jest zorganizowanie jak największej liczby chętnych motocyklistów, którzy przyjadą do Gwoźdźca i w godzinach od 16 do 17, zaprezentują swoje pojazdy:) Będzie przygotowany parking, gdzie będzie można ustawić maszyny. Prawdopodobnie formą wsparcia w tym przypadku będzie możliwość sfotografowania się na tle motocykli za drobną opłatą.
Na pikniku będzie wiele ciekawych atrakcji, m.in:
- przedstawienie teatralne przygotowane przez rodziców (sam humor
- występy dzieci z naszej szkoły (pokaz cyrkowy, Kaczuszki, Koko Euro Spoko, Kowbojki)
- pokaz strażacki (ponoć ma być rozcinany samochód
- występ lokalnych zespołów tańczących i grających
- gdy i zabawy sportowe
- po 21:00 zabawa taneczna
Będzie także prowadzona sprzedaż losów - cegiełek na rzecz Basi (do wygrania ponad 100 nagród), spośród których losowane będą cenne nagrody główne:
- rower
- mop parowy
- żelazko
- weekend w Łaziskach dla dwóch osób
- telefon komórkowy
- przegląd samochodowy
- masażer
- ślizgawka duża
- wiele, wiele innych ufundowanych przez sponsorów
Dla motocykli zapewniony parking - na którym nie będzie żadnych samochodów