Strona 1 z 1

Born to party 2012

PostNapisane: piątek, 22 czerwca 2012, 15:40
przez slawekd
Odświeżam temat

Born to Party 2012

Ktoś sie wybiera. Ja planuje wstępnie pojawić się w sobote wieczorem o ile pogoda będzie ok.

PostNapisane: piątek, 22 czerwca 2012, 16:53
przez Boodzik
Chętnie bym się bujnął....ale ten weekend zarezerwowała już moja druga połowa :)(

PostNapisane: piątek, 22 czerwca 2012, 23:19
przez SuzukaGSXF
Ja wybieram sie kolo 16 ze mną jeszcze dwóch kolegów