Strona 1 z 1

Nad wode

PostNapisane: piątek, 6 lipca 2012, 20:32
przez Gof
Jutro lecimy nad wode prawdopodobnie do Wieliszewa, jakby ktos chcial sie dolaczyc to bedziemy o 11:45 na bp na Modlinskiej w Wawie (to jest to bp z mcdonaldem, niedaleko grota). Start pewnie po 12. Tel do mnie 729154400.

PostNapisane: piątek, 6 lipca 2012, 21:22
przez Budzik
Gof, ech ja pewnie jutro bede mial moto do odbioru dopiero :)

PostNapisane: piątek, 6 lipca 2012, 21:30
przez Gof
To wez moto od niunka, jak go ladnie poprosisz to ci moze pozyczy :P

PostNapisane: piątek, 6 lipca 2012, 21:34
przez Budzik
a z młodą to kto posiedzi?

PostNapisane: piątek, 6 lipca 2012, 21:48
przez Gof
Moge ci pozyczyc pajaczka, przypniesz i bedzie atrakcja :)