Strona 1 z 1

Pieniny i tatry

PostNapisane: sobota, 7 lipca 2012, 08:42
przez Godzi
Moze ma ktos ochote posmigac w pieniny, tatry a moze slowacje w czwartek, piatek lub sobote (12-14/07)? Wyjazd skadkolwiek na slasku, zawsze mozemy spotkac sie w drodze albo podjade. Gdzie dojedziemy malo istotne, musze popracowac nad swoja technika ;)

PostNapisane: sobota, 7 lipca 2012, 08:44
przez Budzik
fajnie ze macie tak blisko w takie tereny:)

PostNapisane: sobota, 7 lipca 2012, 19:39
przez lewmichal
Ja Słowację planuję dopiero pod koniec sierpnia.