Strona 1 z 1

Trójmiasto i okolice

PostNapisane: poniedziałek, 9 lipca 2012, 21:39
przez Banshee
Jest kotś na forum z oklicy 3-city?lub samego 3Miast?

PostNapisane: niedziela, 5 sierpnia 2012, 20:34
przez adasko28
jestem :)

PostNapisane: wtorek, 7 sierpnia 2012, 13:57
przez BiEdRoN
Byłem

PostNapisane: wtorek, 7 sierpnia 2012, 20:21
przez zolwik
biedron napisał(a):Byłem

adasko28 napisał(a):jestem :)


będę

:lol:

PostNapisane: czwartek, 9 sierpnia 2012, 09:58
przez Calvados
Ciągle jestem :P

PostNapisane: środa, 15 sierpnia 2012, 23:39
przez tosca303
planuje ;) wypad do troj miasta za dwa tygodnie bede wiedzial cos blizej terminu ;P ktos yb wyjechal bo samemu to nudno szczerze mowiac;P