Forum Suzuki GSXF 600/650/750
www.gsxf.pl
http://www.gsxf.pl/
Warszawa - Kielce 27 lipca godz. 17
http://www.gsxf.pl/viewtopic.php?f=5&t=3848
Strona
1
z
1
Warszawa - Kielce 27 lipca godz. 17
Napisane:
czwartek, 26 lipca 2012, 08:25
przez
NiDeMa
W piatek afternoon (po godz 17) jade z Warszawy do Kielc, zapraszam jeżeli ktoś się wybiera w tym kierunku.