Strona 1 z 1

Warszawa - Kielce 27 lipca godz. 17

PostNapisane: czwartek, 26 lipca 2012, 08:25
przez NiDeMa
W piatek afternoon (po godz 17) jade z Warszawy do Kielc, zapraszam jeżeli ktoś się wybiera w tym kierunku.