Strona 1 z 1
obstawa ślubu

Napisane:
piątek, 27 lipca 2012, 21:29
przez cookieman
jak w temacie kumpel mój dobry idzie w niewole 25 sierpnia potrzebuje zalatwic mu obstawe na slub, slub o 17:00 kosciól wniebowziecia n.m.p w babicach starych (warszawa wylotówka na poznań) czy ktos da rade ? z biegiem czasu i zorganizowaniem wszystkiego bede dodawal info
pan mlody wódkie weselna obiecuje

Napisane:
sobota, 28 lipca 2012, 12:18
przez Budzik
cookieman, zobaczymy jak bedize z praca i z $$$

Napisane:
sobota, 28 lipca 2012, 12:32
przez ch3st3r3k
Odpadam urlop w tym terminie:/

Napisane:
niedziela, 29 lipca 2012, 20:39
przez Gof
Będę - już się zgadałem z Twoim bratem. A rano wizyta u dzieciaków:
http://www.facebook.com/events/286391154801718/

Napisane:
niedziela, 29 lipca 2012, 23:15
przez TasmaN
Budzik napisał(a):cookieman, zobaczymy jak bedize z praca i z $$$
u mnie dokladnie to samo... ale jesli sie zmieni to b chetnie


Napisane:
środa, 15 sierpnia 2012, 21:20
przez lenar
jeśli pogoda dopisze to pewnie się pojawię

Napisane:
piątek, 17 sierpnia 2012, 19:59
przez cookieman
temat nie aktualny panna wystawila mojego kumpla 8 dni przed slubem mowiąc mu ze go nie kocha, szkoda mi go bo to naprawde dobry kumpel ale lepsze to niz tydzień po ślubie miała by mu powiedzieć

Napisane:
piątek, 17 sierpnia 2012, 20:34
przez ogórek
jak w filmie.POWAGA. oj te baby kto je zrozumie.
