Strona 1 z 1

Sobota z ParaMoto

PostNapisane: piątek, 3 sierpnia 2012, 08:00
przez Gof

PostNapisane: czwartek, 16 sierpnia 2012, 15:52
przez TasmaN
2. Tasman

:P :D :)

PostNapisane: czwartek, 16 sierpnia 2012, 16:55
przez RAV
A sobota 4 sierpnia to nie minęła już przypadkiem ? :P

PostNapisane: czwartek, 16 sierpnia 2012, 17:03
przez DeElcano
heh :roll:

PostNapisane: czwartek, 16 sierpnia 2012, 17:58
przez pegaz
RAV napisał(a):A sobota 4 sierpnia to nie minęła już przypadkiem ? :P


Moze to jest watek kto byl? Albo bedzie za rok?

PS. Tasman pojechales po rajstopach :yahoo: