Strona 1 z 1

Zaprzaszam co niedzielę do wujkiego:)

PostNapisane: środa, 8 sierpnia 2012, 15:39
przez michas650
witam. Zapraszam wszystkich co niedziele w okolice Wujskiego do wspólnego latania po zakrętach Dużo motocykli co niedziele koło 15 się zjeżdża żeby pośmigać w zakrętach. Miejce znajduje sie na trasie na Przemyśl dodaje link z mapą http://maps.google.pl/maps?hl=pl&q=wujs ... a=N&tab=il
to te serpentyny na drodze 28( żółty kolor drogi). Sam czesto tam w niedziele jestem;). Myślę że wszystko dobrze opisałem:) i zapraszam bo nie widziałem tam jeszcze ani jednego gsxf po za moim:):):)

PostNapisane: czwartek, 9 sierpnia 2012, 02:35
przez Sokol
A to jest za przemyslem winkle te slynne ?

PostNapisane: czwartek, 9 sierpnia 2012, 09:46
przez lenar
dla mnie jest to znane jako Załuż

PostNapisane: piątek, 31 sierpnia 2012, 21:54
przez ch3st3r3k
michas650 mam jedyne 350km to moze w nastepnym sezonie bym sie wybral tylko to juz na caly weekend to pomysl gdzie mozna tam w okolicy spanie zalatwic i mysle ze znajde chetnych od siebie:) albo wyjdzie spontan:D

PostNapisane: piątek, 31 sierpnia 2012, 22:07
przez slawekd
Jestem zdecydowanie za!
W tym sezonie już nie dam rady.
Pod koniec lipca byłem na tej serpentynie ... polecam!

PostNapisane: wtorek, 11 września 2012, 09:22
przez Konrad
O przepraszam moje jajo tam regularnie śmiga 3 razy do roku - nie tylko Twój GSXF :P