Strona 1 z 1

Szczecin jedzie nad morze

PostNapisane: sobota, 18 sierpnia 2012, 21:44
przez ziomek4000
Jutro (19.08.2012) o godzinie 9:00 startujemy z Pomorzan nad morze. Czy ktoś ze Szczecina chce się dołączyć? Jak coś to dzwońcie lub piszcie na koma (509463515)

PostNapisane: sobota, 18 sierpnia 2012, 22:55
przez moro99
no rzeczywiscie macie "daleko" :D
My mocniejsza warszawska grupa (moze 4 moto) bedziemy w swinoujsciu 24ego na latarni wiec moze maly meeting tam ?

PostNapisane: niedziela, 19 sierpnia 2012, 05:51
przez ziomek4000
no daleko nie mamy :) a odnośnie twojej propozycji to jeśli nie będę w pracy to można się spotkać.

PostNapisane: niedziela, 19 sierpnia 2012, 20:09
przez supercow
no jasne ziomki :D warszawiacy zawsze mile widziani :D LEGIA & POGON :)

PostNapisane: niedziela, 19 sierpnia 2012, 20:12
przez ziomek4000
spontan super udany. trzeba częściej ogarniać takie pomysły. mam nadzieję że następnym razem będzie nas więcej z okolicy.