Jutro (19.08.2012) o godzinie 9:00 startujemy z Pomorzan nad morze. Czy ktoś ze Szczecina chce się dołączyć? Jak coś to dzwońcie lub piszcie na koma (509463515)
Napisane: sobota, 18 sierpnia 2012, 22:55
przez moro99
no rzeczywiscie macie "daleko" My mocniejsza warszawska grupa (moze 4 moto) bedziemy w swinoujsciu 24ego na latarni wiec moze maly meeting tam ?
Napisane: niedziela, 19 sierpnia 2012, 05:51
przez ziomek4000
no daleko nie mamy a odnośnie twojej propozycji to jeśli nie będę w pracy to można się spotkać.
Napisane: niedziela, 19 sierpnia 2012, 20:09
przez supercow
no jasne ziomki warszawiacy zawsze mile widziani LEGIA & POGON
Napisane: niedziela, 19 sierpnia 2012, 20:12
przez ziomek4000
spontan super udany. trzeba częściej ogarniać takie pomysły. mam nadzieję że następnym razem będzie nas więcej z okolicy.