wyjazd do dzieciaków na onkologie w Warszawie

Napisane:
sobota, 25 sierpnia 2012, 14:20
przez ogórek

Napisane:
sobota, 25 sierpnia 2012, 14:29
przez moro99
Nawet nie zdajecie sobie sprawy jak zaluje ze mnie nie bylo


Napisane:
sobota, 25 sierpnia 2012, 16:10
przez ogórek
Dziwne tylko CUKERMAN się nie rusza.HEEEEEEEEE.

Napisane:
sobota, 25 sierpnia 2012, 16:20
przez cookieman
zapomnialem wam powiedziec jestem duchem hehehe

Napisane:
sobota, 25 sierpnia 2012, 18:01
przez RAV

Napisane:
sobota, 25 sierpnia 2012, 18:12
przez cookieman
na ostatnim jestem na głównym planie

Napisane:
sobota, 25 sierpnia 2012, 19:45
przez Gof
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=g5Rrt7pHqpk[/youtube]
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=T-otFcb8lVo[/youtube]

Napisane:
sobota, 25 sierpnia 2012, 19:58
przez moro99
no wlasnie czyja to Fka ?

Napisane:
sobota, 25 sierpnia 2012, 20:00
przez Gof
Jeszcze nie z forum, ale kolega zaproszony, powiedział że się zarejestruje

Napisane:
niedziela, 26 sierpnia 2012, 08:21
przez motocyklisci-dzieciom
Przyznam się że dowcip z dolnej półki... wręcz niesmaczny i chamski. Gratuluję użykownikowi wyczucia i taktu a adminowi proponuję usunięcie posta.
A dlaczego ? Nie obchodzi mnie co użytkownicy wypisują sobie na forach zamkniętych, są działy z czarnym humorem, ich sprawa... ale Wy podaliście linka na Facebooku na tę stronę by ludzie pooglądali zdjęcia z Waszego uczestnictwa we wspaniałym wydarzeniu i co ? Myślicie że oglądający (napewno też ci co są właśnie na oddziale-wyobraźcie sobie też mają internet) nie przeglądają tematu do końca ? I tu natrafiają na taki "kwiatek" ? To jest niesmaczne wogóle, czy dziecko zdrowe czy chore...
Widać "wizyta" na oddziale onkologicznym na niektórych nie wywarła żadnego wrażenia... a może trzeba było wjechać na górę i popatrzeć na te biedne dzieci. Nie zdajecie sobie sprawy jaka to tragedia. Ja osobiście wiem co to znaczy. Moja niewątpliwie młoda żona po pięciu latach walki z chorobą zmarła właśnie na raka. A co dopiero jak choroba dotyka biedne dzieci...
Więc uważam że takie prostackie dowcipy opowiada się między sobą a nie publicznie.
Pozdrawiam serdecznie pozostałych forumowiczów.

Napisane:
niedziela, 26 sierpnia 2012, 09:57
przez Gof
Usunąłem, to nie miejsce i nie czas. Przepraszam w imieniu forum.

Napisane:
niedziela, 26 sierpnia 2012, 11:10
przez Gof
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=B60nxrFRTOE[/youtube]

Napisane:
niedziela, 26 sierpnia 2012, 11:23
przez cookieman
przepraszam za dowcip faktycznie nie na miejscu

Napisane:
niedziela, 26 sierpnia 2012, 12:46
przez Abek
Fajny ten migający moto
Generalnie jestem wielkim zwolennikiem takich akcji i sam dość mocno w okolicy się angażuję w coś podobnego.
Co do zdjęć to świetne, ale nie wiem kto jest kto xD poznaję jedynie RAV'a i Budzika. Ale z czasem myślę, że będzie lepiej
Pozdro

Napisane:
wtorek, 28 sierpnia 2012, 13:37
przez strażak
No to juz jestem na forum - ten "migający" to mój
pozdrawiam
wszystkich

Napisane:
wtorek, 28 sierpnia 2012, 21:29
przez cookieman
powitać, juz zakłady były kiedy takie mrygadełka u gofa na jajku bedą