Białystok.

TYLKO: informacje, umawianie się, propozycje...
Do relacji z wypraw itp. jest Dział FOTORELACJE

Białystok.

Postprzez ch3st3r3k » czwartek, 30 sierpnia 2012, 10:01

Witam wszystkie osoby chętne na jakieś wieczorne spotkanie w białymstoku w dniu 17.09.2012 proszę o kontakt ponieważ bede przebywal na szkoleniu niestety nastepnego dnia po poludniu wyjezdzam do domu ale 17 o 20 mozemy sie umówić.
ch3st3r3k
 
Posty: 318
Dołączył(a): piątek, 27 kwietnia 2012, 14:30
Lokalizacja: Żyrardów

Postprzez wasil90 » piątek, 31 sierpnia 2012, 14:24

jak bedzie pogoda i czas, to czemu nie ;)
Avatar użytkownika
wasil90
 
Posty: 21
Dołączył(a): środa, 22 lutego 2012, 16:16
Lokalizacja: b-stok

Postprzez ch3st3r3k » piątek, 31 sierpnia 2012, 14:39

Ok zostawiam tutaj swoj telefon wrazie co:) 669 115 215
ch3st3r3k
 
Posty: 318
Dołączył(a): piątek, 27 kwietnia 2012, 14:30
Lokalizacja: Żyrardów

Postprzez ch3st3r3k » piątek, 31 sierpnia 2012, 14:40

Chyba ze wiesz gdzie jest bobrowa dolina jakis osrodek konferencyjny czy cos takiego z hotelem to nie obrazę się jak bys mogł mnie poprowadzić tam:)
ch3st3r3k
 
Posty: 318
Dołączył(a): piątek, 27 kwietnia 2012, 14:30
Lokalizacja: Żyrardów

Postprzez wasil90 » piątek, 31 sierpnia 2012, 14:51

wiem:) 511553012
Avatar użytkownika
wasil90
 
Posty: 21
Dołączył(a): środa, 22 lutego 2012, 16:16
Lokalizacja: b-stok

Postprzez ch3st3r3k » piątek, 31 sierpnia 2012, 14:57

Ok jeszcze w temacie dam znac czy jade moto bo wszystko zalezy od pogody w dniu wyjazdu:) jak by co bede dzwonil :)
ch3st3r3k
 
Posty: 318
Dołączył(a): piątek, 27 kwietnia 2012, 14:30
Lokalizacja: Żyrardów

Postprzez wasil90 » piątek, 31 sierpnia 2012, 14:59

ok, tylko nie zawsze mam jak odebrac, wiec jak cos to sms, albo na forum jeszcze moze sie spotkamy
Avatar użytkownika
wasil90
 
Posty: 21
Dołączył(a): środa, 22 lutego 2012, 16:16
Lokalizacja: b-stok

Postprzez ch3st3r3k » niedziela, 16 września 2012, 21:32

Ok potwiedzam za jutro wyruszam motorkiem do Białegostoku moja propozycja spotkania sie wieczorkiem jest aktualna zeby sie przejechac ulicami miasta białystok jeszcze nie byłem wiec z checia zobacze jak wyglada :).
ch3st3r3k
 
Posty: 318
Dołączył(a): piątek, 27 kwietnia 2012, 14:30
Lokalizacja: Żyrardów


Powrót do Zloty, podróże, wyprawy, wspólne latanie...

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości