TYLKO: informacje, umawianie się, propozycje...
Do relacji z wypraw itp. jest Dział FOTORELACJE
przez ch3st3r3k » czwartek, 30 sierpnia 2012, 10:01
Witam wszystkie osoby chętne na jakieś wieczorne spotkanie w białymstoku w dniu 17.09.2012 proszę o kontakt ponieważ bede przebywal na szkoleniu niestety nastepnego dnia po poludniu wyjezdzam do domu ale 17 o 20 mozemy sie umówić.
-
ch3st3r3k
-
- Posty: 318
- Dołączył(a): piątek, 27 kwietnia 2012, 14:30
- Lokalizacja: Żyrardów
przez wasil90 » piątek, 31 sierpnia 2012, 14:24
jak bedzie pogoda i czas, to czemu nie

-

wasil90
-
- Posty: 21
- Dołączył(a): środa, 22 lutego 2012, 16:16
- Lokalizacja: b-stok
przez ch3st3r3k » piątek, 31 sierpnia 2012, 14:39
Ok zostawiam tutaj swoj telefon wrazie co:) 669 115 215
-
ch3st3r3k
-
- Posty: 318
- Dołączył(a): piątek, 27 kwietnia 2012, 14:30
- Lokalizacja: Żyrardów
przez ch3st3r3k » piątek, 31 sierpnia 2012, 14:40
Chyba ze wiesz gdzie jest bobrowa dolina jakis osrodek konferencyjny czy cos takiego z hotelem to nie obrazę się jak bys mogł mnie poprowadzić tam:)
-
ch3st3r3k
-
- Posty: 318
- Dołączył(a): piątek, 27 kwietnia 2012, 14:30
- Lokalizacja: Żyrardów
przez wasil90 » piątek, 31 sierpnia 2012, 14:51
wiem:) 511553012
-

wasil90
-
- Posty: 21
- Dołączył(a): środa, 22 lutego 2012, 16:16
- Lokalizacja: b-stok
przez ch3st3r3k » piątek, 31 sierpnia 2012, 14:57
Ok jeszcze w temacie dam znac czy jade moto bo wszystko zalezy od pogody w dniu wyjazdu:) jak by co bede dzwonil

-
ch3st3r3k
-
- Posty: 318
- Dołączył(a): piątek, 27 kwietnia 2012, 14:30
- Lokalizacja: Żyrardów
przez wasil90 » piątek, 31 sierpnia 2012, 14:59
ok, tylko nie zawsze mam jak odebrac, wiec jak cos to sms, albo na forum jeszcze moze sie spotkamy
-

wasil90
-
- Posty: 21
- Dołączył(a): środa, 22 lutego 2012, 16:16
- Lokalizacja: b-stok
przez ch3st3r3k » niedziela, 16 września 2012, 21:32
Ok potwiedzam za jutro wyruszam motorkiem do Białegostoku moja propozycja spotkania sie wieczorkiem jest aktualna zeby sie przejechac ulicami miasta białystok jeszcze nie byłem wiec z checia zobacze jak wyglada

.
-
ch3st3r3k
-
- Posty: 318
- Dołączył(a): piątek, 27 kwietnia 2012, 14:30
- Lokalizacja: Żyrardów
Powrót do Zloty, podróże, wyprawy, wspólne latanie...
Kto przegląda forum
Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości