Strona 1 z 1

Białystok.

PostNapisane: czwartek, 30 sierpnia 2012, 10:01
przez ch3st3r3k
Witam wszystkie osoby chętne na jakieś wieczorne spotkanie w białymstoku w dniu 17.09.2012 proszę o kontakt ponieważ bede przebywal na szkoleniu niestety nastepnego dnia po poludniu wyjezdzam do domu ale 17 o 20 mozemy sie umówić.

PostNapisane: piątek, 31 sierpnia 2012, 14:24
przez wasil90
jak bedzie pogoda i czas, to czemu nie ;)

PostNapisane: piątek, 31 sierpnia 2012, 14:39
przez ch3st3r3k
Ok zostawiam tutaj swoj telefon wrazie co:) 669 115 215

PostNapisane: piątek, 31 sierpnia 2012, 14:40
przez ch3st3r3k
Chyba ze wiesz gdzie jest bobrowa dolina jakis osrodek konferencyjny czy cos takiego z hotelem to nie obrazę się jak bys mogł mnie poprowadzić tam:)

PostNapisane: piątek, 31 sierpnia 2012, 14:51
przez wasil90
wiem:) 511553012

PostNapisane: piątek, 31 sierpnia 2012, 14:57
przez ch3st3r3k
Ok jeszcze w temacie dam znac czy jade moto bo wszystko zalezy od pogody w dniu wyjazdu:) jak by co bede dzwonil :)

PostNapisane: piątek, 31 sierpnia 2012, 14:59
przez wasil90
ok, tylko nie zawsze mam jak odebrac, wiec jak cos to sms, albo na forum jeszcze moze sie spotkamy

PostNapisane: niedziela, 16 września 2012, 21:32
przez ch3st3r3k
Ok potwiedzam za jutro wyruszam motorkiem do Białegostoku moja propozycja spotkania sie wieczorkiem jest aktualna zeby sie przejechac ulicami miasta białystok jeszcze nie byłem wiec z checia zobacze jak wyglada :).