Strona 1 z 1

Pokazy Ratownictwa Medycznego w Warszawie 07.06.2009

PostNapisane: niedziela, 7 czerwca 2009, 10:50
przez ZiGi
Witam

Niestety temat tak na szybko bo przed chwilą dostałem informacje.

W dniu dzisiejszym organizowane są pokazy ratownictwa drogowego, wodnego oraz powietrznego z tego co wiem.
Przy okazji tej imprezy będzie można coś tam wszamać bo będą jakieś grille itp.
Na pewno spotkać się na tych pokazach będzie można z Ralfim bo on tam postanowił też troszkę kiełby popiec :D

Poniżej wrzucam mapkę z miejscem w którym jest to organizowane.
Może jest ktoś chętny na taką imprezę?
Na pewno można by się spotkać w jakimś szerszym gronie forumowiczów.

Obrazek

PostNapisane: niedziela, 7 czerwca 2009, 21:53
przez Nyuno
I jak - był ktoś?

PostNapisane: poniedziałek, 8 czerwca 2009, 05:56
przez firefox
No wszyscy :P

PostNapisane: poniedziałek, 8 czerwca 2009, 07:30
przez ZiGi
Ja byłem, Ralfi też :P

PostNapisane: poniedziałek, 8 czerwca 2009, 08:30
przez Nyuno
No to opowiedzże chociaż trochę, jak tam było, co tam było.

PostNapisane: poniedziałek, 8 czerwca 2009, 09:25
przez Łysolek
ku** szkoda że wczesniej nie wiedziałem pewnie bysmy sie wybrali z diabLicą :/