Strona 1 z 1

Koniec lata, trza polatać !!!

PostNapisane: wtorek, 11 września 2012, 08:30
przez Majkelo

PostNapisane: wtorek, 11 września 2012, 09:00
przez Majkelo
Scenario 1: Wypad do Warki na kiełbaskę - na jednej z knajpek na Wareckim rynku
Scenario 2: Wylot na Leionowo, Zegrze etc...

Start spod kol. Zygmunta o 19 12.09.2012.
Kto sie pisze ?

PostNapisane: wtorek, 11 września 2012, 14:43
przez magwojtek
ja sie pisze np.

PostNapisane: wtorek, 11 września 2012, 14:46
przez ch3st3r3k
fajny pomysł ale ja to tylko weekend niedziela na takie rzeczy:)