Forum Suzuki GSXF 600/650/750
www.gsxf.pl
http://www.gsxf.pl/
Koniec lata, trza polatać !!!
http://www.gsxf.pl/viewtopic.php?f=5&t=3971
Strona
1
z
1
Koniec lata, trza polatać !!!
Napisane:
wtorek, 11 września 2012, 08:30
przez
Majkelo
https://www.facebook.com/events/4354253 ... ext=create
Napisane:
wtorek, 11 września 2012, 09:00
przez
Majkelo
Scenario 1: Wypad do Warki na kiełbaskę - na jednej z knajpek na Wareckim rynku
Scenario 2: Wylot na Leionowo, Zegrze etc...
Start spod kol. Zygmunta o 19 12.09.2012.
Kto sie pisze ?
Napisane:
wtorek, 11 września 2012, 14:43
przez
magwojtek
ja sie pisze np.
Napisane:
wtorek, 11 września 2012, 14:46
przez
ch3st3r3k
fajny pomysł ale ja to tylko weekend niedziela na takie rzeczy:)