12.09.12r mikołów-Jasło

TYLKO: informacje, umawianie się, propozycje...
Do relacji z wypraw itp. jest Dział FOTORELACJE

12.09.12r mikołów-Jasło

Postprzez rafdus » wtorek, 11 września 2012, 13:04

wyruszam okolo 13 z parkingu Auchan, jak ktos chetny przejechac sie kawalek to zapraszam przynajmniej nie bede sie nudzil :)
Avatar użytkownika
rafdus
 
Posty: 35
Dołączył(a): poniedziałek, 9 kwietnia 2012, 09:57
Lokalizacja: Łaziska Górne

Postprzez KR-Ociec » wtorek, 11 września 2012, 15:22

rafdus, - mam propozycję:
Jeśli znałeś "m@ti`ego" z P2K albo słyszałeś o śmierci motocyklisty, któremu wtargnął na drogę pijany koleś - przyjedź na pogrzeb, cytat za P2K:
"...Jak już wielu z Was wie nasz brat motocyklista m@ti (...) od nas odszedł...
Nie jest to przyjemny temat ale do rzeczy:
W miarę możliwości chce zorganizować mu obstawę w drodze na cmentarz.
Chciałbym aby miał godny pogrzeb, taki jakiego sam by sobie życzył.
Czasu jest bardzo mało ale liczę, że chociaż kilkunastu z Was znajdzie chwilę aby przyjechać do Połomi w środę pod kościół na godzinę 13.20, (tak wcześnie bo musimy być przed autami).
Bardzo ważne aby zachowywać się spokojnie, z szacunkiem, to nie jest wesele czyli bez strzałów z tłumika i palenia gumy, najważniejsza jest Wasza modlitwa i obecność
W razie pytań proszę o tel 787453104 Dawid ..."


Ja postaram się być.

I 2-gi, NIESTETY, w Jedliczu we czwartek :
"...POGRZEB O 12:45 z kaplicy to pasuje sie zebrac wczesniej kolo 12-00 miejsce do dogadania .."
Sens życia jest prosty : albo jest CZARNY albo BIAŁY ! - nic pośrodku !!!
--------------------------------------------
(KR-Ociec tel.: 509-867-657 )
Mój "imbrol" : http://polskajazda.pl/Motocykle/Suzuki/GSX-750F/131974
Avatar użytkownika
KR-Ociec
 
Posty: 2343
Dołączył(a): środa, 6 lipca 2011, 16:02
Lokalizacja: Dębica

Postprzez rafdus » wtorek, 11 września 2012, 22:02

postaram sie byc, jak co to pisz mi smsem co i jak bo juz nie bede mial dostepu do internetu, i wez pod uwage ze nie znam rejonów (518238440)
Avatar użytkownika
rafdus
 
Posty: 35
Dołączył(a): poniedziałek, 9 kwietnia 2012, 09:57
Lokalizacja: Łaziska Górne

Postprzez KR-Ociec » środa, 12 września 2012, 09:26

rafdus, - tu masz jak tam dotrzeć z Jasła (ale to już masz :) )

- http://www.zumi.pl/trasa.html?loc1=Jas% ... 5899&sId2=

i info gdzie miejsce spotkania:

- "...Miałem pytanie w którym miejscu jest kościół; jest przy krajowej 9, jest z kamienia. Jadąc od strony Rzeszowa będzie po prawej stronie, nie można nie zauważyć, zbieramy się na parkingu od strony dzwonnicy..." cytat by "Didor" z P2K

i prośba w imieniu rodziny "m@ti`ego" :
- "... w miarę możliwości proszę być o 13.00 bo różaniec będzie o 13.30 a trzeba przyjechać przed autami, żeby nie zajęli pobocza. Jeszcze raz podkreślam, żeby było pod koniec pogrzebu cicho (bez odcinek), to nie moje widzimisię tylko prośba rodziny, ma ktoś grać na trąbce..."

Ja lecę z Dębicy na Strzyżów - spotkamy się na miejscu (patrz za "imbrykiem" na złotych felach bez kalkomanii na tylnych osłonach pod zadupkiem o pojemności / typie Moto :) ) - jak na moim avatarze.
Sens życia jest prosty : albo jest CZARNY albo BIAŁY ! - nic pośrodku !!!
--------------------------------------------
(KR-Ociec tel.: 509-867-657 )
Mój "imbrol" : http://polskajazda.pl/Motocykle/Suzuki/GSX-750F/131974
Avatar użytkownika
KR-Ociec
 
Posty: 2343
Dołączył(a): środa, 6 lipca 2011, 16:02
Lokalizacja: Dębica


Powrót do Zloty, podróże, wyprawy, wspólne latanie...

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości