przez KR-Ociec » wtorek, 11 września 2012, 15:22
rafdus, - mam propozycję:
Jeśli znałeś "m@ti`ego" z P2K albo słyszałeś o śmierci motocyklisty, któremu wtargnął na drogę pijany koleś - przyjedź na pogrzeb, cytat za P2K:
"...Jak już wielu z Was wie nasz brat motocyklista m@ti (...) od nas odszedł...
Nie jest to przyjemny temat ale do rzeczy:
W miarę możliwości chce zorganizować mu obstawę w drodze na cmentarz.
Chciałbym aby miał godny pogrzeb, taki jakiego sam by sobie życzył.
Czasu jest bardzo mało ale liczę, że chociaż kilkunastu z Was znajdzie chwilę aby przyjechać do Połomi w środę pod kościół na godzinę 13.20, (tak wcześnie bo musimy być przed autami).
Bardzo ważne aby zachowywać się spokojnie, z szacunkiem, to nie jest wesele czyli bez strzałów z tłumika i palenia gumy, najważniejsza jest Wasza modlitwa i obecność
W razie pytań proszę o tel 787453104 Dawid ..."
Ja postaram się być.
I 2-gi, NIESTETY, w Jedliczu we czwartek :
"...POGRZEB O 12:45 z kaplicy to pasuje sie zebrac wczesniej kolo 12-00 miejsce do dogadania .."