Piknik u dzieciaków w Domu Dziecka nr 10
Witajcie,
Zostaliśmy zaproszeni do jednego z warszawskich Domów Dziecka na plenerowy piknik pod hasłem „Pożegnanie Lata – Święto pieczonego ziemniaka”.
Piknik startuje 23 września od godziny 15.30 na ul. 6 sierpnia 1/5 (jest to boczna Puławskiej niedaleko Mc Donalda).
W pikniku będzie uczestniczyć około 50 wychowanków placówki w wieku 7 – 18 lat. Organizatorzy mają w planach koncert, mecz piłki nożnej i różnego rodzaju konkursy.
Chcieliby również, abyśmy my - motocykliści pojawili się na pikniku ze swoimi maszynami i trochę umilili dzieciakom czas. Tak więc serdecznie Was zapraszamy i liczymy na Waszą obecność.
Dodatkowo może ktoś z Was ma zaprzyjaźnione firmy/sklepy które chciałyby dla dzieciaków przekazać jakieś słodycze lub inne gadżety ? Jeśli tak to prosimy o info na jednymsladem@jednymsladem.com.pl
Zostaliśmy zaproszeni do jednego z warszawskich Domów Dziecka na plenerowy piknik pod hasłem „Pożegnanie Lata – Święto pieczonego ziemniaka”.
Piknik startuje 23 września od godziny 15.30 na ul. 6 sierpnia 1/5 (jest to boczna Puławskiej niedaleko Mc Donalda).
W pikniku będzie uczestniczyć około 50 wychowanków placówki w wieku 7 – 18 lat. Organizatorzy mają w planach koncert, mecz piłki nożnej i różnego rodzaju konkursy.
Chcieliby również, abyśmy my - motocykliści pojawili się na pikniku ze swoimi maszynami i trochę umilili dzieciakom czas. Tak więc serdecznie Was zapraszamy i liczymy na Waszą obecność.
Dodatkowo może ktoś z Was ma zaprzyjaźnione firmy/sklepy które chciałyby dla dzieciaków przekazać jakieś słodycze lub inne gadżety ? Jeśli tak to prosimy o info na jednymsladem@jednymsladem.com.pl