Strona 1 z 2

Piknik u dzieciaków w Domu Dziecka nr 10

PostNapisane: piątek, 14 września 2012, 11:14
przez moro99
Witajcie,

Zostaliśmy zaproszeni do jednego z warszawskich Domów Dziecka na plenerowy piknik pod hasłem „Pożegnanie Lata – Święto pieczonego ziemniaka”.
Piknik startuje 23 września od godziny 15.30 na ul. 6 sierpnia 1/5 (jest to boczna Puławskiej niedaleko Mc Donalda).

W pikniku będzie uczestniczyć około 50 wychowanków placówki w wieku 7 – 18 lat. Organizatorzy mają w planach koncert, mecz piłki nożnej i różnego rodzaju konkursy.
Chcieliby również, abyśmy my - motocykliści pojawili się na pikniku ze swoimi maszynami i trochę umilili dzieciakom czas. Tak więc serdecznie Was zapraszamy i liczymy na Waszą obecność.

Dodatkowo może ktoś z Was ma zaprzyjaźnione firmy/sklepy które chciałyby dla dzieciaków przekazać jakieś słodycze lub inne gadżety ? Jeśli tak to prosimy o info na jednymsladem@jednymsladem.com.pl

PostNapisane: poniedziałek, 17 września 2012, 19:35
przez RAV
Wybiera się ktoś od nas może ?

bo zastanawiam się nad tym, ale samemu to mi się nie chce, w kupie zawsze raźniej :P

PostNapisane: wtorek, 18 września 2012, 12:18
przez moro99
Ja sie rusze wkoncu na moto... Dosc delikatnie chcialbym zaczynac

PostNapisane: środa, 19 września 2012, 07:39
przez moro99

PostNapisane: sobota, 22 września 2012, 08:31
przez Majkelo
Ja będę. Zebranie standardowo pod ratuszem Bemowo ? :)

PostNapisane: sobota, 22 września 2012, 08:41
przez RAV
Majkelo napisał(a):Ja będę. Zebranie standardowo pod ratuszem Bemowo ? :)


ktoś (bliżej nie ustalony w mojej pamięci) rzucił na SB, że spotykamy się na McKwaczu w Wilanowie :)
swoją drogą Wilanów jest nijak po drodze na Puławską chyba z żadnego miejsca w W-wie, ale co tam, dość charakterystyczne miejsce.
Ja tak jak pisałem wcześniej mogę podjechać nawet i na drugi koniec W-wy - kilka chwil "przyjemności" więcej :P

PostNapisane: sobota, 22 września 2012, 08:48
przez Majkelo
To ten 'Kwacz' koło pętli ?
Faktycznie ni w dupe ni w oko ten punkt :)

PostNapisane: sobota, 22 września 2012, 08:53
przez moro99
RAV, Ten mak kwacz jest po drodze z wilanowa tylko :P
Budzik pisal ze juz bedzie tam to nic nie zmieniamy 14:20 w tym mak kwaczu. o 15 jest oficjalna zbiorka w McKwacz na Pulawskiej (tym blizej Piaseczna)

PostNapisane: sobota, 22 września 2012, 09:00
przez Majkelo
Tylko jeszcze pls o weryfikację, czy to ten Mac o którym myslę

PostNapisane: sobota, 22 września 2012, 09:34
przez RAV
tak tak. My jako GSXF.pl spotykamy się na Maku vis a vis pałacu w Wilanowie, ten przy pętli ZTM.
Potem jedziemy na kolejnego Maka, przy ul. Puławskiej (kawałek za Motoakcesoria.pl) i tam spotykamy się z resztą uczestników wyprawy i jadymy do tego domu dziecka :)

PostNapisane: sobota, 22 września 2012, 17:59
przez Budzik
dobra, to jutro sie widizmy, mi obojetnie gdzie sie spotykamy, tylko fajnie jak zjada sie tam wszyscy;]

PostNapisane: sobota, 22 września 2012, 18:05
przez Majkelo
Kto leci z/przez Bemowo? Nie wiem czy tam trafię jakoś sprawnie... to nie moje okolice.
Jak coś to uczepie się jakiegoś autbambamu :)

PostNapisane: sobota, 22 września 2012, 19:31
przez ogórek
nie obiecuje ale postaram się pojawić.

PostNapisane: sobota, 22 września 2012, 20:17
przez RAV
ogórek napisał(a):nie obiecuje ale postaram się pojawić.


to nie obiecuj a się pojaw :)


widzimy się na miejscu :D

PostNapisane: sobota, 22 września 2012, 20:26
przez moro99
Majkelo, dojedz do "wizlozdady" i wal na poludnie tak naprawde to pierwszy mac po prawej (z budynkami)

PostNapisane: sobota, 22 września 2012, 20:29
przez Budzik
moro99 napisał(a):dojedz do "wizlozdady" i wal na poludnie
ja tak bede jechal a jest taka opcja ze bede jechal przez bemowo bo musze tam wpasc na chwile. jak chcesz sie podczepic to dzwon albo mi napisz PM, jak cos to 13:45 ruszam z pod lidla na gorczewskiej oczywko jak sie odezwiesz ;]

PostNapisane: sobota, 22 września 2012, 23:00
przez Majkelo
OK, więc o 13:45 spod taniego lidla na bemowie ruszam z Budzikiem.

PostNapisane: niedziela, 23 września 2012, 05:59
przez Pablo22
właśnie z berlina wróciłem jak się wyspie i wyrobię to podjadę do was :)

PostNapisane: niedziela, 23 września 2012, 19:51
przez ogórek
eeeeeeeetammmmm niema żadnych fotek ze spotkania. :(

PostNapisane: niedziela, 23 września 2012, 19:58
przez Budzik
ogórek, jeszcze nie ma, ale beda. niektorzy wrocili dopiero do domu a ty juz chcesz zdjecia ;]