Zakończenie sezonu

TYLKO: informacje, umawianie się, propozycje...
Do relacji z wypraw itp. jest Dział FOTORELACJE

Zakończenie sezonu

Postprzez arkadiusz » sobota, 15 września 2012, 23:47

Jeżeli pogoda dopisze wybieram się do Bielska Podlaskiego na zakończenie sezonu motocyklowego . Jeżeli ktoś chcę dołączyć lub się przyłączyć to serdecznie zapraszam startuję z kolegą Waldim rano z lublina.
Więcej informacji pod linkiem
http://godboys.pl/
Kawasaki er-5 ->Suzuki gsx750f
Avatar użytkownika
arkadiusz
 
Posty: 142
Dołączył(a): środa, 14 grudnia 2011, 21:41
Lokalizacja: Lublin

Powrót do Zloty, podróże, wyprawy, wspólne latanie...

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości