TYLKO: informacje, umawianie się, propozycje...
Do relacji z wypraw itp. jest Dział FOTORELACJE
przez arkadiusz » sobota, 15 września 2012, 23:47
Jeżeli pogoda dopisze wybieram się do Bielska Podlaskiego na zakończenie sezonu motocyklowego . Jeżeli ktoś chcę dołączyć lub się przyłączyć to serdecznie zapraszam startuję z kolegą Waldim rano z lublina.
Więcej informacji pod linkiem
http://godboys.pl/
Kawasaki er-5 ->Suzuki gsx750f
-

arkadiusz
-
- Posty: 142
- Dołączył(a): środa, 14 grudnia 2011, 21:41
- Lokalizacja: Lublin
Powrót do Zloty, podróże, wyprawy, wspólne latanie...
Kto przegląda forum
Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości