TYLKO: informacje, umawianie się, propozycje...
Do relacji z wypraw itp. jest Dział FOTORELACJE
przez Majkelo » niedziela, 16 września 2012, 15:54
Kto chętny?

-
Majkelo
-
- Posty: 160
- Dołączył(a): sobota, 9 lipca 2011, 19:34
- Lokalizacja: Warszawa
przez TasmaN » poniedziałek, 17 września 2012, 19:28
Bida z piniendzmi Majkelo

Nie ma za co latac
A tak BTW koszulke kiedy odbierzesz?
-
TasmaN
-
przez lenar » poniedziałek, 17 września 2012, 19:35
co do odbierania to Majkelo masz u mnie zegary i koło o ile pamiętasz..
Potrzebujesz części? dzwoń 792 234 987
-
lenar
-
- Posty: 282
- Dołączył(a): niedziela, 19 grudnia 2010, 23:02
- Lokalizacja: podkowa leśna
Powrót do Zloty, podróże, wyprawy, wspólne latanie...
Kto przegląda forum
Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości