Zakończenie Sezonu Motocyklowego Wolsztyn
Witam. Wybiera się ktoś do Wolsztyna na zakończenie sezonu?
Najprawdopodobniej pojadę z Opalenicy.
A tutaj więcej na temat http://www.zlotymotocyklowe.pl/zlot/1365-Zakonczenie-Sezonu-Motocyklowego-Wolsztyn-2012.html
Najprawdopodobniej pojadę z Opalenicy.
A tutaj więcej na temat http://www.zlotymotocyklowe.pl/zlot/1365-Zakonczenie-Sezonu-Motocyklowego-Wolsztyn-2012.html