Strona 1 z 1

Zakończenie Sezonu Motocyklowego Wolsztyn

PostNapisane: środa, 19 września 2012, 20:25
przez eddub
Witam. Wybiera się ktoś do Wolsztyna na zakończenie sezonu?
Najprawdopodobniej pojadę z Opalenicy.

A tutaj więcej na temat http://www.zlotymotocyklowe.pl/zlot/1365-Zakonczenie-Sezonu-Motocyklowego-Wolsztyn-2012.html

PostNapisane: środa, 19 września 2012, 20:32
przez ŁySy
siemanko kolego.JA zamierzam jechac do Wolsztyna:)

PostNapisane: sobota, 6 października 2012, 13:42
przez eddub
Jeżeli będzie taka pogoda jak dzisiaj, to najprawdopodobniej się przejade ;)
Możemy się na miejscu jakos ogarnac

PostNapisane: sobota, 6 października 2012, 19:03
przez slawekd
Dziś byłem w Wa-wie i raczej pomieszkam w domku.
walnąłem 600km.

PostNapisane: sobota, 6 października 2012, 19:39
przez ogórek
szacun dla ciebie za cel w jakim byłeś w W-Wa.

PostNapisane: sobota, 6 października 2012, 19:43
przez slawekd
ogórek napisał(a):szacun dla ciebie za cel w jakim byłeś w W-Wa.


Bez przesady.
Mogłem, chciałem i byłem.
Fakt cel...

PostNapisane: niedziela, 7 października 2012, 08:21
przez eddub
no troche kilometrow nabiles ;D
Ruszamy o 10 ;)