W odwiedziny w okolice Lublina:)

TYLKO: informacje, umawianie się, propozycje...
Do relacji z wypraw itp. jest Dział FOTORELACJE

W odwiedziny w okolice Lublina:)

Postprzez ch3st3r3k » sobota, 13 października 2012, 22:33

Witam troche sie spoznilem z postem ale nie moglem wczesniej jutro planuje wyruszyc ok godziny 10 rano na ułęż 70km od Lublina mam jakies zparoszenie na drift jako pasazer z racji ze pogoda moze byc dobra od lublina dzieli tylko 70km tak wiec zostawiam tutaj swoj numer telefonu i chlopaki z okolic mozna sie jakos dogadac i spotkac na pogawedke:) pozdrawiam i do zobaczenia:). Rano potwierdze czy jade motorem bo z pogoda nigdy nic nie wiadomo:)

[ Dodano: 13-10-12, 23:34 ]
791 928 219
ch3st3r3k
 
Posty: 318
Dołączył(a): piątek, 27 kwietnia 2012, 14:30
Lokalizacja: Żyrardów

Postprzez lewmichal » niedziela, 14 października 2012, 09:54

Niestety do wieczora jestem w Opolu Lubelskim. Nie wiedziałem, że jakiś drift na torze dzisiaj.
Serwisowanie motocykli szosowych

Crashpady do GSXF

https://www.garazcudow.pl/
Avatar użytkownika
lewmichal
Klubowicz
Klubowicz
 
Posty: 1618
Dołączył(a): niedziela, 28 marca 2010, 18:04
Lokalizacja: Świdnik/Lublin


Powrót do Zloty, podróże, wyprawy, wspólne latanie...

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości