TYLKO: informacje, umawianie się, propozycje...
Do relacji z wypraw itp. jest Dział FOTORELACJE
przez ch3st3r3k » sobota, 13 października 2012, 22:33
Witam troche sie spoznilem z postem ale nie moglem wczesniej jutro planuje wyruszyc ok godziny 10 rano na ułęż 70km od Lublina mam jakies zparoszenie na drift jako pasazer z racji ze pogoda moze byc dobra od lublina dzieli tylko 70km tak wiec zostawiam tutaj swoj numer telefonu i chlopaki z okolic mozna sie jakos dogadac i spotkac na pogawedke:) pozdrawiam i do zobaczenia:). Rano potwierdze czy jade motorem bo z pogoda nigdy nic nie wiadomo:)
[ Dodano: 13-10-12, 23:34 ]
791 928 219
-
ch3st3r3k
-
- Posty: 318
- Dołączył(a): piątek, 27 kwietnia 2012, 14:30
- Lokalizacja: Żyrardów
przez lewmichal » niedziela, 14 października 2012, 09:54
Niestety do wieczora jestem w Opolu Lubelskim. Nie wiedziałem, że jakiś drift na torze dzisiaj.
-

lewmichal
- Klubowicz

-
- Posty: 1618
- Dołączył(a): niedziela, 28 marca 2010, 18:04
- Lokalizacja: Świdnik/Lublin
Powrót do Zloty, podróże, wyprawy, wspólne latanie...
Kto przegląda forum
Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości