Strona 1 z 1

Ślub - obstawa ślubna 20.10.2012

PostNapisane: wtorek, 16 października 2012, 19:06
przez moro99
Czesc :)
Troche pozno pisze ale moze ktoś sie skusi ;)
W sobote moj przyjaciel niestety mowi tak - no i piekne czasy imprez sie skoncza :( ale ...
jak ktos chcialby sie z nim przejechac na ta uroczystosc zapraszam :)

Grupa warszawska kolege poznala (Jacek ktory lata biała XJ6 - byl w sobote na mszy w Starej Iwicznej)

Tak wiec zapraszamy

pare faktów

Wyjazd z domu pary mlodej godzina 14 (slub na 15 ale wiadomo chcemy dmuchac na zimne) :)
Jedziemy ok 10 KM do kościółka naprzeciw ZOO

Mapka przejazdu :). LINK DO MAPKI

Wszyscy sie zapowiadaja ze ma byc ladny dzien wiec jesli nie pojedziecie gdzieś daleko to smialo zapraszam.
To jest niespodzianka dla kolegi :)

PostNapisane: wtorek, 16 października 2012, 19:10
przez ch3st3r3k
Ja wstepnie moge podjechac bede w szkole jak bedzie ladnie to pojade motorem to bysmy sie umowili gdzies bo ja slabo znam wawe szkole mam na jagielonskiej

PostNapisane: wtorek, 16 października 2012, 19:13
przez ogórek
jęśli nikt się nie piszę na wyjazd do szamanki, będe i ja.potwierdze bliżej wikendu.