Strona 1 z 2
Jezdzcy Hardcoru lataja do oporu

Napisane:
środa, 24 października 2012, 19:20
przez Budzik
Kto pisze sie na latanie w ten weeked. A dokladniej sobota. Polecielibysmy do szamanki i potem gdzies naokolo do domu. Czyli nie jazda po miescie tylko raczej 'traska' raczej bez szalenstw kulturalna jazda z racji ze sezon sie konczy warunki juz nie te i lepiej pozytywnie go zakonczyc.
Ktos chetny?
RAV nadal masz wolne w weekend i piszesz sie na jazde?

Napisane:
środa, 24 października 2012, 22:26
przez RAV
piszę się piszę
jak najbardziej jestem


Napisane:
czwartek, 25 października 2012, 08:24
przez DeElcano
również się piszę....

Napisane:
czwartek, 25 października 2012, 16:49
przez ogórek
ja na razie nie mówię że będę ,żeby znów nie zawieść jak tydzień temu. A o której jest planowany start.


Napisane:
czwartek, 25 października 2012, 17:35
przez Budzik
Wszystko jeszcze do ustalenis, ale mysle ze ok 12 to realna godzina.

Napisane:
piątek, 26 października 2012, 20:54
przez Budzik
Takze drodzy Panowie i zacne Panie Jutro tj 27.10.2012 o godz 12 zbiorka pod McDonaldsem na Modlinskiej (tym co zawsze czyli przy BP) oczywiscie jak nie bedzie sniegu, ale nie bedzie wiec jutro sie spotykamy nalatanie, w razie czego to dzwonic do mnie ;]

Napisane:
piątek, 26 października 2012, 22:50
przez RAV
Nie pozostaje nic innego jak tylko stawić się na miejscu


Napisane:
sobota, 27 października 2012, 07:19
przez ZiGi
Panowie latacie po śniegu? Czy w Wawie nie pada?

Napisane:
sobota, 27 października 2012, 07:31
przez RAV
ZiGi napisał(a):Panowie latacie po śniegu? Czy w Wawie nie pada?
%*&&%**%*maćqrwapierdolonamotherfuckingintheassholeworldyeahbunnywkakaosqrwysyńskiczowatywchujzasrany&%$#^%&%#$^$%@^ śnieg !!!!!
na razie czekam na poranne ocieplenie, wtedy zniknie, ale w ogóle mogło by przestać padać bo mnie krew zaleje.

Napisane:
sobota, 27 października 2012, 08:50
przez DeElcano

u mnie biało i nie topnieje.... jak się zdecydujecie na latanko to wpadnijcie do mnie na kawkę... rozgrzewającą


Napisane:
sobota, 27 października 2012, 09:02
przez moro99
RAV napisał(a):%*&&%**%*maćqrwapierdolonamotherfuckingintheassholeworldyeahbunnywkakaosqrwysyńskiczowatywchujzasrany&%$#^%&%#$^$%@^ śnieg !!!!!
Yeah - my hero

Napisane:
sobota, 27 października 2012, 11:03
przez ZiGi
To co.... polatane ;-) ?

Napisane:
sobota, 27 października 2012, 11:30
przez Budzik
no my z RAVem polatalismy, oto fotki z dzisiejszego latania:
to ja i RAV na naszych sprzetach w drodze na wyszkow


Napisane:
sobota, 27 października 2012, 11:42
przez ZiGi
A poznaję , poznaję :-) To postój w Emilianowie sobie zrobiliście jak widzę ;-).

Napisane:
sobota, 27 października 2012, 13:20
przez moro99

Napisane:
sobota, 27 października 2012, 15:30
przez RAV
Zajebista trasa, fakt pogoda trochę nie dopisała, ale jakoś daliśmy radę. Budzik, nie wygłupiaj, się następne fotki trzeba bez flesza robić bo trochę prześwietlone Ci wyszły


Napisane:
niedziela, 28 października 2012, 01:45
przez Gof
Ruszaliście z dwójki jak mówiłem? ;]

Napisane:
niedziela, 28 października 2012, 11:24
przez RAV
No niekiedy i to nie pomagało
Ale i tak nie odstawiam jeszcze moto do zimowania

coś mi się wydaje, że ta cała zima skończy się tak szybko jak się zaczęła i jeszcze parę chwil będzie można znów wykorzystać na polatanie.

Napisane:
wtorek, 30 października 2012, 12:12
przez ZiGi
A ja dziś do pracy wybrałem się na moto.
Oto początek trasy


Napisane:
wtorek, 30 października 2012, 18:48
przez Jabol80
Zigi jesteś hardcorem
