Motomikołajki
Siema zmarźluchy
, tak się zastanawiam nad wybraniem się w tym roku na motomikołaje w Warszawie. W zasadzie co roku się zastanawiam, ale jakoś dotychczas nigdy mi się nie udało
Czy oprócz mnie są jacyś ewentualni chętni ?
zaczynam rozglądać się również za strojami, bo póki co oferta jest dość spora a rozbieżności cenowe od 17zł do 780zł, więc nawet baaardzo spore
Z tego co wiem to motomikołaje są organizowane w wielu miejscach w całej Polsce, dlatego nie ograniczajmy się w tym wątku tylko do Warszawy czy Bydgoszczy, fajnie by było jak byśmy mogli wspólnie dzielić się takimi przygotowaniami, relacjami i wspomnieniami, także wszyscy chętni wpisujcie się - coś razem uradzimy
Czy oprócz mnie są jacyś ewentualni chętni ?
zaczynam rozglądać się również za strojami, bo póki co oferta jest dość spora a rozbieżności cenowe od 17zł do 780zł, więc nawet baaardzo spore
Z tego co wiem to motomikołaje są organizowane w wielu miejscach w całej Polsce, dlatego nie ograniczajmy się w tym wątku tylko do Warszawy czy Bydgoszczy, fajnie by było jak byśmy mogli wspólnie dzielić się takimi przygotowaniami, relacjami i wspomnieniami, także wszyscy chętni wpisujcie się - coś razem uradzimy
