Strona 1 z 2

Motomikołajki

PostNapisane: środa, 7 listopada 2012, 19:23
przez RAV
Siema zmarźluchy ;) , tak się zastanawiam nad wybraniem się w tym roku na motomikołaje w Warszawie. W zasadzie co roku się zastanawiam, ale jakoś dotychczas nigdy mi się nie udało :P
Czy oprócz mnie są jacyś ewentualni chętni ?

zaczynam rozglądać się również za strojami, bo póki co oferta jest dość spora a rozbieżności cenowe od 17zł do 780zł, więc nawet baaardzo spore :D

Z tego co wiem to motomikołaje są organizowane w wielu miejscach w całej Polsce, dlatego nie ograniczajmy się w tym wątku tylko do Warszawy czy Bydgoszczy, fajnie by było jak byśmy mogli wspólnie dzielić się takimi przygotowaniami, relacjami i wspomnieniami, także wszyscy chętni wpisujcie się - coś razem uradzimy :D

PostNapisane: środa, 7 listopada 2012, 19:42
przez moro99
RAV, Jak nie bedzie sniegu to ja sie wybieram :)

Strona FB - http://www.facebook.com/MotoMikolajki?ref=ts&fref=ts

WWW - http://motomikolajki.pl/

PostNapisane: środa, 7 listopada 2012, 20:02
przez mizzar
Brałem udział w zeszłym roku, w tym też wezmę bez względu na pogodę, zgłosiłem się także do pomocy wolontariackiej. To super pomysł, żeby wybrać się razem!
Rav, Zobacz na zdjęciach w sieci jakie ludzie mieli mega patenty na stroje.
My z FLashem kupiliśmy jakieś jednorazówki i w efekcie pasek na moim wielkim brzuchu pękł zaraz po założeniu, a czapka spadła na paradzie... Generalnie jednak jako jednorazówka zdało egzamin.

Lista chętnych?

1. RAV
2. mizzar
3.

PostNapisane: środa, 7 listopada 2012, 20:09
przez Budzik
moro99 napisał(a):Lista chętnych?

1. RAV
2. mizzar

3.Budzik (ale solo bo Ola bez kombi jeszcze) i w zaleznosci od pracy :(

[ Dodano: 07-11-12, 20:14 ]
dokladna data tegorocznych mikolajek nie jest jeszcze znana?

PostNapisane: środa, 7 listopada 2012, 20:38
przez moro99
Mnie tez piszcie ;)

Co do daty 9 XII

PostNapisane: środa, 7 listopada 2012, 20:45
przez RAV
Dobra bo coś widzę że następne wpisy nie poszły z myślą mizzara, więc uzupełnię

Warszawa 9.XII
Lista chętnych

1. RAV
2. mizzar
3. Budzik
4. moro99
5.

(następne osoby, proszone są o skopiowanie powyższej listy i dopisanie siebie ;) )

A inne miasta ? Bydgoszcz, Kraków, Nowy Tomyśl, Olsztyn, Brzesko ... itd. itd. ?

PostNapisane: środa, 7 listopada 2012, 21:01
przez KR-Ociec
A podkarpacie tutaj:

(cytat by: www.podkarpackie2oo.pl/MOTOMIKOŁAJE 2012 przez: "Revolut" )

:...Wysłany: 03 Lis 2012 06:08 MOTOMIKOŁAJE 2012
Pomimo, że wątek o współpracy z Domem dla Dziecka w Łopuszce Małej mamy pozwolę sobie założyć odrębny temat dotyczący tzw akcji MOTOMIKOŁAJKI 2012.
Z rzeczy ważnych i ważniejszych:
-mamy już podany numer konta na które dokonujemy wpłat
55 1140 2004 0000 3702 7053 3000 - Grzegorz Drozd, pieniążki wpłacamy do końca listopada
09.12.2012 totermin spotkania w DD i rozdania prezentów
- wszyscy biorący udział w akcji przyjeżdżają oczywiście na MOTOCYKLACH
KR-Ociec mam nadzieję, że też weźmiesz udział w akcji :)

/ Edycja Macieksoko
dla jasności sprawy rozliczenie z poprzedniej akcji tutaj- http://www.podkarpackie2o...p=100313#100313

600,48 zł Fred już przelał na konto Grześka
Ode mnie leci pozostałe 293,79 zł czyli cała kasa z poprzedniej akcji jest na nowym koncie :) ...
UZBIERALIŚMY JUŻ 1 286,05zł!!! "

Dębica leci razem z P2K :)

PostNapisane: czwartek, 8 listopada 2012, 10:12
przez vooodooster
czyli mikolajki sa juz tuz tuzco widze jak mi sie uda moto odpalic i bedzie ladna pogoda to sie pisze na to a jak nie bedzie pogody to sie zapuszkuje i tez sie stawie

PostNapisane: czwartek, 8 listopada 2012, 12:31
przez Gof
1. RAV
2. mizzar
3. Budzik
4. moro99
5. voodoooster
6. Gof

PostNapisane: czwartek, 8 listopada 2012, 22:55
przez czeslaw
Wysłany: Dzisiaj 12:31
1. RAV
2. mizzar
3. Budzik
4. moro99
5. voodoooster
6. Gof
7. czeslaw (Gdańsk lub Bydgoszcz zależy od pogody )

Motomikołajki

PostNapisane: środa, 14 listopada 2012, 21:43
przez kinio64
Jeżeli nie będzie śniegu i jakichś szalonych temperatur to ja też jadę.

PostNapisane: wtorek, 20 listopada 2012, 00:00
przez moro99
No panowie zapuszczac brody myc sanie prasowac czerwone mundurki - zostalo 20 dni :)

PostNapisane: wtorek, 20 listopada 2012, 23:02
przez moro99
Zaczynam sie juz zbroic na Motomikolajki :)

Kask juz uzbrojony :)
Obrazek
Obrazek

PostNapisane: czwartek, 22 listopada 2012, 13:58
przez moro99
http://www.4fun.tv/aktualnosci/newsy/4f ... K4gMYb0klQ - wiecej info i plan dnia :)

Plan akcji MotoMikołajki.pl - 9 grudnia 2012 r.

10:00

Zbiórka na Placu Konstytucji w Warszawie

11:00 - 11:30

Przejazd z Pl.Konstytucji (do Placu Zamkowego – na plac przed kościołem św.Anny trasa: Marszałkowska, Królewska, Krakowskie Przedmieście, plac wraz z parkin-giem pomiędzy ul.Krakowskie Przedmieście a Pl.Zamkowym

11:30 - 13:00

Plac przed kościołem św.Anny Rozdawanie słodyczy przechodniom, pokaz baniek mydlanych oraz kuglarzy, grupowe zdjęcie uczestników imprezy, ustanowienie rekordu: „ilu MotoMikołajów pomieści się w najmniejszym istniejącym sklepie Carrefour”, wybory NajMikołaja i NajMikołajki przy udziale dzieci z rodzinnych i publicznych domów dziecka

13:00 - 13:30

Przejazd z Pl. Zamkowego (plac przed kościołem św.Anny) do sali OSiR Nowowiejska trasa: Krakowskie Przedmieście, Miodowa, Plac Krasińskich, Świętojerska, Aniele-wicza, Jana Pawła II, Chałubińskiego, Al.Niepodległości, Nowowiejska

13:30 - 15:30

Sala sportowa OSIR Nowowiejska spotkanie z drużyną futbolu amerykańskiego Warsaw Spartans, zabawy na trampolinie z reprezentanten Polski w gimnastyce, zajęcia na ścianie wspinaczkowej, wspólna nauka tańca, pierwsze kroki w Aikido, symulatory jazdy na motocyklu, dmuchany plac zabaw i wiele innych. 19:00 Koncert finałowy w Klubie Proxima. Koncert prowadzi Magda Michniak (Superstacja) Muzyka na żywo w wykonaniu zespołu Monkey and The Baboons oraz Raggafaya.

PostNapisane: wtorek, 27 listopada 2012, 10:50
przez seba_1986
1. RAV
2. mizzar
3. Budzik
4. moro99
5. voodoooster
6. Gof
7. czeslaw (Gdańsk lub Bydgoszcz zależy od pogody )
8. seba_1986

PostNapisane: wtorek, 27 listopada 2012, 13:51
przez Budzik
proponuje zebrac sie gdzies wczesniej w jakims innym miejscu niz plac konstytucji, aby potem jechac razem

PostNapisane: sobota, 1 grudnia 2012, 17:30
przez Budzik
Ja proponuje spotkac sie przy Jeff'sie przy żwirki i wigury. jest tam kawalek parkingu a i na plac konstytucji jest kilka minut. ja bede tam od 9:00-9:20. a na pl. konstytucji bysmy ruszyli 9:45

PostNapisane: sobota, 1 grudnia 2012, 19:09
przez moro99
Ja musze leciec po plecaczek wiec nie wiem o ktorej bede i gdzie - wiec spokojnie sie spotkamy na placu :)

PostNapisane: sobota, 8 grudnia 2012, 15:35
przez moro99
No misiaki
Tu macie zajawke tego co ja zrobilem (mizernie wyglada ale postaram sie cos wymyslec jeszcze)
Duzy nacisk na przod i tyl poszedl :P
Obrazek

Czyli co?
Kto jest na tyle twardy ze bedzie ? Budzik? Rav? Mizzar ?

Ja bede w tym jeffsie na polach mokotowksich o 9 :)

PostNapisane: sobota, 8 grudnia 2012, 16:15
przez RAV
Również będę w Jeff'sie chwilę po 9 :P

Co do strojenia siebie i moto, to będę się z tym jutro bawił na parkingu Jeff'sa.