Strona 1 z 1

Wycieczka Brok Serock

PostNapisane: sobota, 10 listopada 2012, 19:29
przez RAV
Szybka ustawka na SB i jakoś się udało jeszcze w tym sezonie nieco polatać.

uczestnicy: Polo, moro, ogórek, RAV i w Serocku dołączył na VFR szwagier "korniszonka"

Opis, ktoś może zamieści poniżej, ja (z braku czasu) zamieszczę kilka fotek zrobionych podczas wypadu.

https://picasaweb.google.com/1040589988 ... BrokSerock

PostNapisane: sobota, 10 listopada 2012, 19:38
przez Schummi
RAV napisał(a):https://picasaweb.google.com/104058998869531788878/WycieczkaBrokSerock

"niestety nie znaleziono strony" - takie coś wypluła moja przeglądarka po kliknięciu w link :P

PostNapisane: sobota, 10 listopada 2012, 20:04
przez RAV
https://picasaweb.google.com/1040589988 ... BrokSerock

przepraszam, jak się człowiek spieszy to wiecie co ...

PostNapisane: sobota, 10 listopada 2012, 21:09
przez ogórek

PostNapisane: sobota, 10 listopada 2012, 22:14
przez BiEdRoN
fajna wycieczka :diabel:

PostNapisane: sobota, 10 listopada 2012, 22:23
przez Cygi
fajnie taj polatac w kilku :D