Strona 1 z 1

Nieoznakowane pojazdy Policji i nietylko

PostNapisane: niedziela, 11 listopada 2012, 17:33
przez Budzik
Zdaje się że jest to lista pojazdów z mazowieckiego:) Na pewno sie troche zmienia, ale przynajmniej badzmy uczuleni na niektore pojazdy (bo wątpie że zapametacie wszystkie numery:P). Mam nadzieje ze pozwoli to niektórym z was zaoszczędzić kilka cięzko zarobionych monet

Obrazek

Obrazek

PostNapisane: niedziela, 11 listopada 2012, 20:10
przez Abek
Pełno samochodów które są bardzo podobne. Trzeba uważać na co 5 :) myślę, że lista nic nie da hehe lepiej zawsze oczy wkoło głowy.

PostNapisane: niedziela, 11 listopada 2012, 20:15
przez moro99
A w szczegulnosci uwazac na: Vectry Superby Mondeo Insignie i Clio Sport :) czyli generalnie na 75% aut jezdzacych po drogach :P

PostNapisane: niedziela, 11 listopada 2012, 21:07
przez Gof
Przecież my przepisowo... razy 2.5 :D

PostNapisane: środa, 14 listopada 2012, 21:38
przez ZiGi
Gof napisał(a):Przecież my przepisowo... razy 2.5 :D


Taaak zawsze przepisowo :-D
Ja codziennie prawie robię sobie fotke na DK2 przed górką w Wesołej ;)
Prawie codziennie bo czasem jakaś puszka mnie zblokuje to muszę zwolnić.
Oczywiście pamiętam że przy Kajki teraz strzela odjeżdżającym więc tam mam zawsze 50 ;)

No i tak dla bezpieczeństwa przed mandatami zawsze jeżdżę z włączonym Yanosikiem i sluchawkami w uszach, jeszcze mnie nie zawiódł :-D

PostNapisane: środa, 14 listopada 2012, 21:45
przez moro99
Co do listy Budzika to zapewne ona jest juz mocno nieaktualna.
Teraz skodziny i insignie kroluja :) dzisaij ustrzelona Granatowa insignia blachy WE na S8 na zwezeniu przed konotopa - fiskali jakas puszke ;)

PostNapisane: środa, 14 listopada 2012, 21:48
przez RAV
Passat WND Y006 nadal aktualne :P

PostNapisane: środa, 14 listopada 2012, 23:08
przez ZiGi
Niebieska (a raczej granatowa) Vectra C WWL CL. Też aktualna widziałem ją w ubiegłym tygodniu w drodze do
pracy widziałem jak pokazywali panu nagranie w Wesołej na DK2.