Strona 1 z 4
forumowy opłatek

Napisane:
czwartek, 29 listopada 2012, 16:45
przez Budzik
jako ze ostatnia inicjatywa RAVa dosc fajnie zostala przez was przyjeta i udala sie, wymyslilismy zorganizowanie forumowego oplatka, termin bedize pewnie blizej swiat bozego narodzenia. jesli macie jakeis miejsca/pomysly organizacji takiego spotkania to piszcie
Re: forumowy opłatek

Napisane:
czwartek, 29 listopada 2012, 21:46
przez Gof
Budzik napisał(a):wymyslilismy zorganizowanie forumowego oplatka
Z czystej ciekawości - "wymyśliliśmy" tzn. kto?

Napisane:
piątek, 30 listopada 2012, 12:25
przez Budzik
Ja

Napisane:
piątek, 30 listopada 2012, 15:35
przez Nyuno
A od kiedy występujesz w liczbie mnogiej?


Napisane:
piątek, 30 listopada 2012, 16:20
przez moro99
Budzik wychodzi z inicjatywa a wy sie czepiacie. No panowie i panie ...

Napisane:
piątek, 30 listopada 2012, 22:35
przez ch3st3r3k
Ja się nawet piszę ale dobrze by bylo jak by imprezka trawala tak mniej wiecej do 3

bo godzinke to dam rade na srodmiesciu przeczekac na pociag:)

Napisane:
piątek, 30 listopada 2012, 22:47
przez moro99
ch3st3r3k, Ja to pewnie niebede pil - jak sie dorzucisz na paliwo do puszki to mozemy sie dogadac


Napisane:
piątek, 30 listopada 2012, 22:49
przez ch3st3r3k
wiesz najlpesze powroty sa pociagami:d ale jak by sie skonczylo wczesniej to pewnie bym skorzystal daleko nie bedziesz mial w nocy to pusto wiec chwila moment:)

Napisane:
niedziela, 2 grudnia 2012, 22:55
przez Nyuno
moro99 napisał(a):Budzik wychodzi z inicjatywa a wy sie czepiacie. No panowie i panie ...
To nie inicjatywa mi przeszkadza, tylko sposób jej przekazania.

Napisane:
poniedziałek, 3 grudnia 2012, 11:13
przez unio
Pewnike i tak będzie w Warszawie albo okolicach więc ja podzielę się z Wami "interaktywnie"

Napisane:
środa, 12 grudnia 2012, 22:24
przez RAV
9 postów pier.olenia o formie przekazu a za to zero konkretów

Już nawet moja Aneta się dopytuje czy spotykamy się czy nie ? a tu nic.
????????????????????????????????????????????????

Napisane:
czwartek, 13 grudnia 2012, 09:47
przez ziomek4000
sam bym chętnie do was przyjechał ale troszkę daleko


Napisane:
czwartek, 13 grudnia 2012, 16:31
przez TasmaN
Zrobmy spotkanie w sobote coooo? Nie ta ale nastepna... pasuje Wam?

Napisane:
czwartek, 13 grudnia 2012, 16:38
przez Gof
Ta co będzie za 2 dni nie pasuje. Następna pasuje. Chyba że nie wyzdrowieję do tego czasu... ale powinienem.

Napisane:
sobota, 15 grudnia 2012, 14:20
przez ADHD
a dlaczego nie niedziela

Napisane:
sobota, 15 grudnia 2012, 14:27
przez TasmaN
Budzik, co dalej w temacie? Ja sie chetnie pisze na nastepna sobote.

Napisane:
niedziela, 16 grudnia 2012, 22:38
przez BiEdRoN
nie zapomnijcie o szopce


Napisane:
wtorek, 18 grudnia 2012, 06:52
przez bryndzus
Genialne!!! jakby Jezusek urodził się dwa tysiące lat później to zamiast baranków i osiołków w stajni stałby na pewno GSXF600 (i może parę innych moto)

Napisane:
wtorek, 18 grudnia 2012, 14:15
przez TasmaN
a konkretow dalej zadnych ;(

Napisane:
czwartek, 20 grudnia 2012, 15:14
przez moro99
Panowie i panie to jak ?
w sobote o 20 tam gdzie ostatnio ?