(cytat by "P2K" - "piotrek18f" )
"Witam! Nadszedł nowy rok! Wielkimi krokami zbliża się WIOSNA! Z tego względu chciał bym zaprosić wszystkich na rozpoczęcie PODKARPACKIEGO SEZONU MOTOCYKLOWEGO! Powiązanego jak zawszę z szlachetną akcją zbierania krwi "MOTOSERCE" "Krew darem życia" Impreza rozpocznie się jak zawszę na wzgórzu! w miejscowości Kalwaria Pacławska koło Przemyśla. Startujemy 28.04.2013r o godzinie 8:30 a od 10:00 do 14:00 zbiórka krwi przed klasztorem o 12:00 uroczysta msza i poświęcenie motocykli. Można przyjechać wcześniej wynająć pokoje, noclegi.
http://www.zlotymotocyklowe.pl/upload/P ... FG%204.jpg
Trochę więcej szczegółów:
http://www.zlotymotocyklowe.pl/zlot/143 ... skiej.html
Wszystkich zapraszamy LwG!"
Sezon Czas Zacząć - a na pewno już o tym myśleć

