Strona 1 z 2

PostNapisane: czwartek, 7 lutego 2013, 17:13
przez cookieman
jestem za oby nie pic jak poprzednio tej czerwonej na powrocie bo mi się film urwal

PostNapisane: czwartek, 7 lutego 2013, 17:17
przez cookieman
przyjechalem do was po 8 piwach w knajpie wypilem 7-9 ginow z tonikiem a potem z toba po secie tej czerwonej film mi sie urwal przy stacji jak kupilem jeszcze 0,5 litra

PostNapisane: czwartek, 7 lutego 2013, 17:20
przez cookieman
to masz szczescie ja od tej połówki to mam ciemna plame

PostNapisane: czwartek, 7 lutego 2013, 17:28
przez ogórek
PITERR 83 a może w piątek wieczorem, wtedy jest sobota i niedziela na leczenie się ? :mrgreen:

PostNapisane: czwartek, 7 lutego 2013, 17:34
przez cookieman
mi to obojetne

PostNapisane: czwartek, 7 lutego 2013, 18:53
przez Budzik
9,02 w sobote to akurat nie moge, ale bede obczajal temat, moze data sie zmieni to wtedy chetniej :)

PostNapisane: czwartek, 7 lutego 2013, 19:16
przez cookieman
moze faktycznie Piter za tydzien spotkamy sie w wiekszej liczbie z forum bo teraz dałeś termin za 2 dni

PostNapisane: czwartek, 7 lutego 2013, 19:46
przez RAV
Powiem Ci to co sam usłyszałem na poprzednim piwku- "chcesz ? organizuj i nie pytaj kiedy tylko podaj termin bo inaczej nigdy się nie spotkamy!"
Ja również w ten piątek odpadam - po prostu się wcześniej już umówiłem, ale jeżeli będzie trzeba w sobotę wyjść to jestem w stanie odwieźć syna do matki (50km) i wrócić drugie tyle by wieczorem wyjść na bro z Wami. Oczywiście w niedzielę będę musiał po niego wrócić, więc kolejna setka km do przejechania, ale co tam warto.
W kolejny weekend to samo, więc mi to lotto. Jak zawsze, tylko "coś poważnego" mogłoby mnie zatrzymać, ale ja wszystko wolę widzieć na biało, więc zakładam że będziemy ! :P

PostNapisane: czwartek, 7 lutego 2013, 21:19
przez Budzik
to miłego, mnie akurat w ten weekend nie bedzie tak jak pisalem wczesniej :) wypijcie moje zdrowie

PostNapisane: czwartek, 7 lutego 2013, 21:44
przez TasmaN
Piteer, ja planuje byc :)

PostNapisane: czwartek, 7 lutego 2013, 22:14
przez moro99
ja nic nie obiecuje - ale moze

PostNapisane: czwartek, 7 lutego 2013, 22:16
przez RAV
TasmaN napisał(a):Piteer, ja planuje byc :)


you good, you fuckin' good :brawo: :diabel: :diabel:

Budzik :niepitol:

PostNapisane: czwartek, 7 lutego 2013, 22:29
przez AJUŚ
jeśli pozwolicie zabrać moja 2 połówkę to będe:P:P
a zapomniałem dodać że musze ją namówić:P

PostNapisane: czwartek, 7 lutego 2013, 22:41
przez AJUŚ
taka tez będzie:P:P ja ta pierwsza sie da namówić:P

PostNapisane: piątek, 8 lutego 2013, 07:29
przez Gof
Postaram się być :) A co do tej czerwonej która tak złożyła cookiemana to mam ją jeszcze w samochodzie od tamtej pory ;)

PostNapisane: piątek, 8 lutego 2013, 19:49
przez cookieman
bede z osoba towarzyszaca (błagam niech ktos zabierze dziewuche bo ta moja sie zanudzi)

PostNapisane: sobota, 9 lutego 2013, 11:15
przez cookieman
38 stopni goraczki wiec raczej odpadam

PostNapisane: sobota, 9 lutego 2013, 11:45
przez TasmaN
I jakie dalsze ustalenia? O ktorej dzis i gdzie?

P.S.
Piteer daj mi swoj nr kom bo gdzies mi znikl

PostNapisane: sobota, 9 lutego 2013, 12:57
przez Gof
A może po prostu w senatorku?

PostNapisane: sobota, 9 lutego 2013, 13:09
przez Gof
Mamy jakąś rezerwację czy na spontanie?