Jakby co bo bede na pomorzu
1. Firefox
zolwik napisał(a):To widze 45,9% ludzików chodzi do pracy
następne 45,9% z przyczyn technicznych
To spot trzeba ugadać, urlop wżiąść i sprzęty doprowadzić tech..
No to przywitałiśmy FF tylko szkoda że krutko fotka cyknieta.
A i muszę sie pochwalić bo byłem http://polskajestfajna.wp.pl/gid,112851 ... leria.html tam gdzieś mnie widać
Powrót do Zloty, podróże, wyprawy, wspólne latanie...
Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 6 gości