I Spot Pomorski

TYLKO: informacje, umawianie się, propozycje...
Do relacji z wypraw itp. jest Dział FOTORELACJE

I Spot Pomorski

Postprzez firefox » poniedziałek, 29 czerwca 2009, 21:42

Czy znajda sie chetni na spocik Pomorski 4 lipca (Sobota )???Moze sa inne propozycje terminu ??

Jakby co bo bede na pomorzu :)

1. Firefox
Chodzi Ci o cos, [you]??
http://sqlszkolenia.pl
Avatar użytkownika
firefox
 
Posty: 2093
Dołączył(a): niedziela, 22 marca 2009, 07:29
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez zolwik » wtorek, 30 czerwca 2009, 18:27

widze że tłumy tu nie walą ,
Ja siepisze termin też fajny
,ps omijał bym gdynie bo bedzie 1)heineken ,2) zlot żaglowców"bodajże światowy" nigdy nie byłem może warto
Gdynia raczej bedzie mega zapchana.

2.Zolwik
JA TU TYLKO SPRZĄTAM !!!
Avatar użytkownika
zolwik
 
Posty: 2115
Dołączył(a): niedziela, 22 marca 2009, 10:21
Lokalizacja: Nie daleko Gdyni

Postprzez Mars » wtorek, 30 czerwca 2009, 19:15

My prawdopodobnie lecimy koło Tczewa na zlocik .

Prawdopodobnie , bo mam popołudniową zmianę i nie wiem , czy uda mi się załatwić wolne .
Ostatnio edytowano wtorek, 30 czerwca 2009, 19:15 przez Mars, łącznie edytowano 1 raz
Mars
 

4 lipca SKÓRCZ

Postprzez siudzi » środa, 1 lipca 2009, 09:21

No właśnie. Z wejherowa możecie wpaśc do Skórcza na zlot motocyklowy.
Przewidziane atrakcje:
parada ulicami miasta
strong man - Toczek, Makurat
pokazy prewencji Policji
pokazy strażackie
dla motocyklistów posiłek i napoje gratis
piknik
o 24tej zakończenie pokazem sztucznych ogni

Więcej szczegółów mogę podac później jak będą chetni.
A ja z chęcią poznam gsxf-driverów

pzdr
Avatar użytkownika
siudzi
 
Posty: 33
Dołączył(a): wtorek, 21 kwietnia 2009, 07:53
Lokalizacja: Świecie

Postprzez crunch » środa, 1 lipca 2009, 18:51

Ja się piszę, zobaczę jak muszę iść do pracy.
crunch
 

Postprzez ivan » środa, 1 lipca 2009, 19:17

A ja w tym terminie mam swój ślub, a więc nie dam rady :)
Ale jakby co to serdecznie zapraszam.
Miejsce: Długosiodło (ok. 80 km z Warszawy w kier. Białegostoku)
godz. 17

Kilka motocykli ma przyjechać ale jajka chyba żadnego :/
Avatar użytkownika
ivan
 
Posty: 346
Dołączył(a): środa, 17 czerwca 2009, 19:11
Lokalizacja: Wawa

Postprzez lysy98 » czwartek, 2 lipca 2009, 09:18

Ja napewno nie dam rady dotrzec na ten zlocik poniewaz do 4 bede mial unieruchomione moto. Pech tak chcial no i coz moge poradzic...
lysy98
 

Postprzez guardian_angel » czwartek, 2 lipca 2009, 10:36

Może ktoś poda jakieś konkretne miejsca i terminym, najlepiej linki do strony z tymi imprezkami.
FORUMOWICZU - WŁĄCZ MYŚLENIE !!!
Avatar użytkownika
guardian_angel
 
Posty: 1692
Dołączył(a): piątek, 17 kwietnia 2009, 08:22
Lokalizacja: Elbląg

Postprzez montis » sobota, 4 lipca 2009, 12:18

cholercia, nie moglem ostatnio wchodzic na kompa itp, aby sprawdzic co piszecie, bo tak bym sie pokazal w wejherowie lub na jakims innym zlocie do 80 km od Gdańska, ale niestety mam kiepska sytuacje w domu, ojciec w szpitalu itp. i po prostu ja narazie, odpadam ;/
montis
 

Postprzez zolwik » sobota, 4 lipca 2009, 20:33

To widze 45,9% ludzików chodzi do pracy
następne 45,9% z przyczyn technicznych
To spot trzeba ugadać, urlop wżiąść i sprzęty doprowadzić tech..



No to przywitałiśmy FF tylko szkoda że krutko fotka cyknieta.
A i muszę sie pochwalić bo byłem http://polskajestfajna.wp.pl/gid,112851 ... leria.html tam gdzieś mnie widać
Avatar użytkownika
zolwik
 
Posty: 2115
Dołączył(a): niedziela, 22 marca 2009, 10:21
Lokalizacja: Nie daleko Gdyni

Postprzez firefox » niedziela, 5 lipca 2009, 07:14

zolwik napisał(a):To widze 45,9% ludzików chodzi do pracy
następne 45,9% z przyczyn technicznych
To spot trzeba ugadać, urlop wżiąść i sprzęty doprowadzić tech..



No to przywitałiśmy FF tylko szkoda że krutko fotka cyknieta.
A i muszę sie pochwalić bo byłem http://polskajestfajna.wp.pl/gid,112851 ... leria.html tam gdzieś mnie widać


Krotko, bo jak wiesz dluga trasa przede mna byla, pojechalem na HEL, na cypelek :) Zjadlem obiadek, wracajac krecilem filmik, tzn nie ja tylko moj plecaczek jesli dobrze obsluzyl kamere, potem Wladyslawowo i przystanek na lody oraz Lunapark :) Nastepnie przejazd droga 213 na Slupsk zaczepiajac LEBE, powrot do Ustki i zabranie ojca na Aprilli red rose 125 do Jaroslawca zobaczysz Aqua Park. Powrot po 21 :) i 3 min pozniej deszcz :)

zolwik a gdzie foty :)
Ostatnio edytowano niedziela, 5 lipca 2009, 07:16 przez firefox, łącznie edytowano 1 raz
Chodzi Ci o cos, [you]??
http://sqlszkolenia.pl
Avatar użytkownika
firefox
 
Posty: 2093
Dołączył(a): niedziela, 22 marca 2009, 07:29
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez zolwik » niedziela, 5 lipca 2009, 08:15

Już wysyłam na @
JA TU TYLKO SPRZĄTAM !!!
Avatar użytkownika
zolwik
 
Posty: 2115
Dołączył(a): niedziela, 22 marca 2009, 10:21
Lokalizacja: Nie daleko Gdyni


Powrót do Zloty, podróże, wyprawy, wspólne latanie...

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 6 gości

cron