Strona 1 z 1
I Spot Pomorski

Napisane:
poniedziałek, 29 czerwca 2009, 21:42
przez firefox
Czy znajda sie chetni na spocik Pomorski 4 lipca (Sobota )???Moze sa inne propozycje terminu ??
Jakby co bo bede na pomorzu
1. Firefox

Napisane:
wtorek, 30 czerwca 2009, 18:27
przez zolwik
widze że tłumy tu nie walą ,
Ja siepisze termin też fajny
,ps omijał bym gdynie bo bedzie 1)heineken ,2) zlot żaglowców"bodajże światowy" nigdy nie byłem może warto
Gdynia raczej bedzie mega zapchana.
2.Zolwik

Napisane:
wtorek, 30 czerwca 2009, 19:15
przez Mars
My prawdopodobnie lecimy koło Tczewa na zlocik .
Prawdopodobnie , bo mam popołudniową zmianę i nie wiem , czy uda mi się załatwić wolne .
4 lipca SKÓRCZ

Napisane:
środa, 1 lipca 2009, 09:21
przez siudzi
No właśnie. Z wejherowa możecie wpaśc do Skórcza na zlot motocyklowy.
Przewidziane atrakcje:
parada ulicami miasta
strong man - Toczek, Makurat
pokazy prewencji Policji
pokazy strażackie
dla motocyklistów posiłek i napoje gratis
piknik
o 24tej zakończenie pokazem sztucznych ogni
Więcej szczegółów mogę podac później jak będą chetni.
A ja z chęcią poznam gsxf-driverów
pzdr

Napisane:
środa, 1 lipca 2009, 18:51
przez crunch
Ja się piszę, zobaczę jak muszę iść do pracy.

Napisane:
środa, 1 lipca 2009, 19:17
przez ivan
A ja w tym terminie mam swój ślub, a więc nie dam rady
Ale jakby co to serdecznie zapraszam.
Miejsce: Długosiodło (ok. 80 km z Warszawy w kier. Białegostoku)
godz. 17
Kilka motocykli ma przyjechać ale jajka chyba żadnego


Napisane:
czwartek, 2 lipca 2009, 09:18
przez lysy98
Ja napewno nie dam rady dotrzec na ten zlocik poniewaz do 4 bede mial unieruchomione moto. Pech tak chcial no i coz moge poradzic...

Napisane:
czwartek, 2 lipca 2009, 10:36
przez guardian_angel
Może ktoś poda jakieś konkretne miejsca i terminym, najlepiej linki do strony z tymi imprezkami.

Napisane:
sobota, 4 lipca 2009, 12:18
przez montis
cholercia, nie moglem ostatnio wchodzic na kompa itp, aby sprawdzic co piszecie, bo tak bym sie pokazal w wejherowie lub na jakims innym zlocie do 80 km od Gdańska, ale niestety mam kiepska sytuacje w domu, ojciec w szpitalu itp. i po prostu ja narazie, odpadam ;/

Napisane:
sobota, 4 lipca 2009, 20:33
przez zolwik
To widze 45,9% ludzików chodzi do pracy
następne 45,9% z przyczyn technicznych
To spot trzeba ugadać, urlop wżiąść i sprzęty doprowadzić tech..
No to przywitałiśmy FF tylko szkoda że krutko fotka cyknieta.
A i muszę sie pochwalić bo byłem
http://polskajestfajna.wp.pl/gid,112851 ... leria.html tam gdzieś mnie widać

Napisane:
niedziela, 5 lipca 2009, 07:14
przez firefox
zolwik napisał(a):To widze 45,9% ludzików chodzi do pracy
następne 45,9% z przyczyn technicznych
To spot trzeba ugadać, urlop wżiąść i sprzęty doprowadzić tech..
No to przywitałiśmy FF tylko szkoda że krutko fotka cyknieta.
A i muszę sie pochwalić bo byłem
http://polskajestfajna.wp.pl/gid,112851 ... leria.html tam gdzieś mnie widać
Krotko, bo jak wiesz dluga trasa przede mna byla, pojechalem na HEL, na cypelek

Zjadlem obiadek, wracajac krecilem filmik, tzn nie ja tylko moj plecaczek jesli dobrze obsluzyl kamere, potem Wladyslawowo i przystanek na lody oraz Lunapark

Nastepnie przejazd droga 213 na Slupsk zaczepiajac LEBE, powrot do Ustki i zabranie ojca na Aprilli red rose 125 do Jaroslawca zobaczysz Aqua Park. Powrot po 21

i 3 min pozniej deszcz
zolwik a gdzie foty


Napisane:
niedziela, 5 lipca 2009, 08:15
przez zolwik
Już wysyłam na @