Strona 1 z 1

I Spot Pomorski

PostNapisane: poniedziałek, 29 czerwca 2009, 21:42
przez firefox
Czy znajda sie chetni na spocik Pomorski 4 lipca (Sobota )???Moze sa inne propozycje terminu ??

Jakby co bo bede na pomorzu :)

1. Firefox

PostNapisane: wtorek, 30 czerwca 2009, 18:27
przez zolwik
widze że tłumy tu nie walą ,
Ja siepisze termin też fajny
,ps omijał bym gdynie bo bedzie 1)heineken ,2) zlot żaglowców"bodajże światowy" nigdy nie byłem może warto
Gdynia raczej bedzie mega zapchana.

2.Zolwik

PostNapisane: wtorek, 30 czerwca 2009, 19:15
przez Mars
My prawdopodobnie lecimy koło Tczewa na zlocik .

Prawdopodobnie , bo mam popołudniową zmianę i nie wiem , czy uda mi się załatwić wolne .

4 lipca SKÓRCZ

PostNapisane: środa, 1 lipca 2009, 09:21
przez siudzi
No właśnie. Z wejherowa możecie wpaśc do Skórcza na zlot motocyklowy.
Przewidziane atrakcje:
parada ulicami miasta
strong man - Toczek, Makurat
pokazy prewencji Policji
pokazy strażackie
dla motocyklistów posiłek i napoje gratis
piknik
o 24tej zakończenie pokazem sztucznych ogni

Więcej szczegółów mogę podac później jak będą chetni.
A ja z chęcią poznam gsxf-driverów

pzdr

PostNapisane: środa, 1 lipca 2009, 18:51
przez crunch
Ja się piszę, zobaczę jak muszę iść do pracy.

PostNapisane: środa, 1 lipca 2009, 19:17
przez ivan
A ja w tym terminie mam swój ślub, a więc nie dam rady :)
Ale jakby co to serdecznie zapraszam.
Miejsce: Długosiodło (ok. 80 km z Warszawy w kier. Białegostoku)
godz. 17

Kilka motocykli ma przyjechać ale jajka chyba żadnego :/

PostNapisane: czwartek, 2 lipca 2009, 09:18
przez lysy98
Ja napewno nie dam rady dotrzec na ten zlocik poniewaz do 4 bede mial unieruchomione moto. Pech tak chcial no i coz moge poradzic...

PostNapisane: czwartek, 2 lipca 2009, 10:36
przez guardian_angel
Może ktoś poda jakieś konkretne miejsca i terminym, najlepiej linki do strony z tymi imprezkami.

PostNapisane: sobota, 4 lipca 2009, 12:18
przez montis
cholercia, nie moglem ostatnio wchodzic na kompa itp, aby sprawdzic co piszecie, bo tak bym sie pokazal w wejherowie lub na jakims innym zlocie do 80 km od Gdańska, ale niestety mam kiepska sytuacje w domu, ojciec w szpitalu itp. i po prostu ja narazie, odpadam ;/

PostNapisane: sobota, 4 lipca 2009, 20:33
przez zolwik
To widze 45,9% ludzików chodzi do pracy
następne 45,9% z przyczyn technicznych
To spot trzeba ugadać, urlop wżiąść i sprzęty doprowadzić tech..



No to przywitałiśmy FF tylko szkoda że krutko fotka cyknieta.
A i muszę sie pochwalić bo byłem http://polskajestfajna.wp.pl/gid,112851 ... leria.html tam gdzieś mnie widać

PostNapisane: niedziela, 5 lipca 2009, 07:14
przez firefox
zolwik napisał(a):To widze 45,9% ludzików chodzi do pracy
następne 45,9% z przyczyn technicznych
To spot trzeba ugadać, urlop wżiąść i sprzęty doprowadzić tech..



No to przywitałiśmy FF tylko szkoda że krutko fotka cyknieta.
A i muszę sie pochwalić bo byłem http://polskajestfajna.wp.pl/gid,112851 ... leria.html tam gdzieś mnie widać


Krotko, bo jak wiesz dluga trasa przede mna byla, pojechalem na HEL, na cypelek :) Zjadlem obiadek, wracajac krecilem filmik, tzn nie ja tylko moj plecaczek jesli dobrze obsluzyl kamere, potem Wladyslawowo i przystanek na lody oraz Lunapark :) Nastepnie przejazd droga 213 na Slupsk zaczepiajac LEBE, powrot do Ustki i zabranie ojca na Aprilli red rose 125 do Jaroslawca zobaczysz Aqua Park. Powrot po 21 :) i 3 min pozniej deszcz :)

zolwik a gdzie foty :)

PostNapisane: niedziela, 5 lipca 2009, 08:15
przez zolwik
Już wysyłam na @