15 sierpień
SIema
zadaję pytanie czy ktoś pisał by się na wyjazd do Częstochowy na święto 15 sierpnia...??
Wyjazd sądzę że moiżna by było zaplanować na 13-14 sierpnia a powrót to raczej niedziela 16 sierpnia,
Wiem że atmosfera jaka tam panuje w nocy z 14 na 15 jest niesamowita i warta przeżycia
czeklam na odp
pozdrawiam
zadaję pytanie czy ktoś pisał by się na wyjazd do Częstochowy na święto 15 sierpnia...??
Wyjazd sądzę że moiżna by było zaplanować na 13-14 sierpnia a powrót to raczej niedziela 16 sierpnia,
Wiem że atmosfera jaka tam panuje w nocy z 14 na 15 jest niesamowita i warta przeżycia
czeklam na odp
pozdrawiam