Strona 1 z 1

15 sierpień

PostNapisane: piątek, 24 lipca 2009, 14:59
przez marck21
SIema

zadaję pytanie czy ktoś pisał by się na wyjazd do Częstochowy na święto 15 sierpnia...??

Wyjazd sądzę że moiżna by było zaplanować na 13-14 sierpnia a powrót to raczej niedziela 16 sierpnia,

Wiem że atmosfera jaka tam panuje w nocy z 14 na 15 jest niesamowita i warta przeżycia

czeklam na odp

pozdrawiam

Re: 15 sierpień

PostNapisane: piątek, 24 lipca 2009, 16:12
przez TasmaN
marck21 napisał(a):czeklam na odp

pozdrawiam


Wstepnie jestem zaintersowany. Jesli pieniazki pozwola.
Zastanawiam sie natomiast nad tym czy 2 dni. Byc moze u mnie bedzie to 1 dzien.

Blizej terminu okresle sie dokladniej.

PostNapisane: piątek, 24 lipca 2009, 20:55
przez ivan
Słuchaj, a tam w ogóle jest jakakolwiek możliwość poruszania się w tym czasie. Miasto nie jest sparaliżowane przez pielgrzymów?

Być może bym się pisał ale na pewno na 1 dzień.
Jeszcze będę się odzywał jak mi się wyklarują plany.