Zakończenie Sezonu 2013 r. - Dębowiec k/Jasła:
albo kto ma FB:
Pożegnanie 2013 r. - Dębowiec k/Jasła
----------------------------------
i "ikona południowców" czyli Pustelnia św. Jana z Dukli:
(copy by "meander" z P2K)
"Po raz kolejny mam przyjemność zaprosić Was w imieniu swoim i Grupy MOTO BESKID na
Beskidzkie Zakończenie Sezonu Motocyklowego.
na Pustelni Św. Jana w Trzcianie k/Dukli
Przyjedźcie w niedzielę 13.10.2013r.
Impreza skromna, ale jak będzie pogoda to i tak nie zatrzyma Was nic (lub prawie nic), na miejscu, bo głód jazdy bywa większy.
Plan dnia
10:00 - 11:30 Przyjazd uczestników
11:30 - 12:30 Msza Św.
12:45 - 14:00 Ciepły posiłek
14:00 - Czas wolny
Liczę na Was:)
Do zobaczenia"
Ps.: ciepły posiłek "wliczony" w udział w zakończeniu (czyli : za free albo "co łaska" na tacę - potwierdzam z poprzednich lat
