"Pożegnanie" 2013 r. na Południu: Dębowiec / Dukla

TYLKO: informacje, umawianie się, propozycje...
Do relacji z wypraw itp. jest Dział FOTORELACJE

"Pożegnanie" 2013 r. na Południu: Dębowiec / Dukla

Postprzez KR-Ociec » poniedziałek, 16 września 2013, 12:47

Podobno Sezon na Moto nigdy się nie kończy ale ja, niestety, nie jestem absolwentem Piechoty Morskiej :( :

Zakończenie Sezonu 2013 r. - Dębowiec k/Jasła:

Obrazek

albo kto ma FB:
Pożegnanie 2013 r. - Dębowiec k/Jasła


----------------------------------

i "ikona południowców" czyli Pustelnia św. Jana z Dukli:
(copy by "meander" z P2K)

"Po raz kolejny mam przyjemność zaprosić Was w imieniu swoim i Grupy MOTO BESKID na

Beskidzkie Zakończenie Sezonu Motocyklowego.
na Pustelni Św. Jana w Trzcianie k/Dukli

Przyjedźcie w niedzielę 13.10.2013r.

Impreza skromna, ale jak będzie pogoda to i tak nie zatrzyma Was nic (lub prawie nic), na miejscu, bo głód jazdy bywa większy.

Plan dnia

10:00 - 11:30 Przyjazd uczestników
11:30 - 12:30 Msza Św.
12:45 - 14:00 Ciepły posiłek
14:00 - Czas wolny

Liczę na Was:)

Do zobaczenia
"

Ps.: ciepły posiłek "wliczony" w udział w zakończeniu (czyli : za free albo "co łaska" na tacę - potwierdzam z poprzednich lat :) )
Sens życia jest prosty : albo jest CZARNY albo BIAŁY ! - nic pośrodku !!!
--------------------------------------------
(KR-Ociec tel.: 509-867-657 )
Mój "imbrol" : http://polskajazda.pl/Motocykle/Suzuki/GSX-750F/131974
Avatar użytkownika
KR-Ociec
 
Posty: 2343
Dołączył(a): środa, 6 lipca 2011, 16:02
Lokalizacja: Dębica

Powrót do Zloty, podróże, wyprawy, wspólne latanie...

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 7 gości