Forum Suzuki GSXF 600/650/750
www.gsxf.pl
http://www.gsxf.pl/
Śląsk sobota 19.10
http://www.gsxf.pl/viewtopic.php?f=5&t=5322
Strona
1
z
1
Śląsk sobota 19.10
Napisane:
środa, 16 października 2013, 15:09
przez
woznyman
Jak będzie pogoda oczywiście...
Chętnych zapraszam
Napisane:
niedziela, 20 października 2013, 12:42
przez
woznyman
a kto nie był niech żałuje
właśnie wybieram się na powtórkę
[
Dodano
: 20-10-13, 17:28
]
sam sobie temat założyłem, sam sobie pojeździłem
Napisane:
niedziela, 20 października 2013, 18:33
przez
florek
Następnym razem pisz do mnie i bij na Poznań.
Napisane:
niedziela, 20 października 2013, 19:37
przez
woznyman
Mi 2 razy nie trzeba powtarzać
następnym razem się odezwę