Strona 1 z 1

Śląsk sobota 19.10

PostNapisane: środa, 16 października 2013, 15:09
przez woznyman
Jak będzie pogoda oczywiście...

Chętnych zapraszam

PostNapisane: niedziela, 20 października 2013, 12:42
przez woznyman
a kto nie był niech żałuje :P

właśnie wybieram się na powtórkę 8)

[ Dodano: 20-10-13, 17:28 ]
sam sobie temat założyłem, sam sobie pojeździłem :lol:

PostNapisane: niedziela, 20 października 2013, 18:33
przez florek
Następnym razem pisz do mnie i bij na Poznań.

PostNapisane: niedziela, 20 października 2013, 19:37
przez woznyman
Mi 2 razy nie trzeba powtarzać ;) następnym razem się odezwę