Zlot motocyklowy w Radzyminie 15.08.09r
Witam wszystkich
Nie byłbym sobą gdybym nie poinformował, że szykuje sie spora impreza w Radzyminie pod Warszawą "89 rocznica Bitwy Warszawskiej". W sobotę 15.08.09r- organizowany jest VIII Motocyklowy Zlot MOTOCUD 2009. Wiem, jest niewiele czasu ale dla chcącego nic trudnego, jest okazja do spotkania się w gronie gsxf-ów i nietylko oraz wspólnego pośmigania. Poniżej podaję link do strony organizatorów.
http://motobud.pl/motocud.htm
pozdrawiam
Jados
Nie byłbym sobą gdybym nie poinformował, że szykuje sie spora impreza w Radzyminie pod Warszawą "89 rocznica Bitwy Warszawskiej". W sobotę 15.08.09r- organizowany jest VIII Motocyklowy Zlot MOTOCUD 2009. Wiem, jest niewiele czasu ale dla chcącego nic trudnego, jest okazja do spotkania się w gronie gsxf-ów i nietylko oraz wspólnego pośmigania. Poniżej podaję link do strony organizatorów.
http://motobud.pl/motocud.htm
pozdrawiam
Jados


