Strona 1 z 1

Zlot motocyklowy w Radzyminie 15.08.09r

PostNapisane: czwartek, 6 sierpnia 2009, 17:09
przez Jados
Witam wszystkich
Nie byłbym sobą gdybym nie poinformował, że szykuje sie spora impreza w Radzyminie pod Warszawą "89 rocznica Bitwy Warszawskiej". W sobotę 15.08.09r- organizowany jest VIII Motocyklowy Zlot MOTOCUD 2009. Wiem, jest niewiele czasu ale dla chcącego nic trudnego, jest okazja do spotkania się w gronie gsxf-ów i nietylko oraz wspólnego pośmigania. Poniżej podaję link do strony organizatorów.

http://motobud.pl/motocud.htm

pozdrawiam
Jados

PostNapisane: czwartek, 6 sierpnia 2009, 17:18
przez TasmaN
Ja sie pisze na to :)

Bede na 90% :) Jedyne co moze mi przeszkodzic to akurat jesli moto wstawie na serwis w tym terminie (uzalezniony jestem od terminow w serwisie).

PostNapisane: piątek, 7 sierpnia 2009, 20:15
przez KOSA77
no no mnie pasi chętnie się pojawimy z plecaczkiem zwlaszcza ze niedaleko mam dzialeczke a impra zapowiada sie fajnie bylo by milo jak bysmy sie zgadali wczesniej i ruszyli większa ekipą pozdro Kosa

PostNapisane: wtorek, 11 sierpnia 2009, 10:46
przez ZiGi
No to może i ja wreszcie pokażę światu moje Jajeczko :D bo na naszym forumowym zlocie mi nie wyszło :(

PostNapisane: środa, 12 sierpnia 2009, 10:15
przez Galileo
Witam
Może się gdzieś ustawimy w wawie i grupą ruszymy na zlot ??

PostNapisane: środa, 12 sierpnia 2009, 13:43
przez TasmaN
Ja chyba po poludniu na impreze dopiero dojade, bo powiem szczerze ze z tym moim silnikiem w ogole nie powinienem latac. A na zlocie szykuje sie przejazd dosc spory.

PostNapisane: środa, 12 sierpnia 2009, 15:58
przez ZiGi
Tasiorek nic się nie bój, przecież to spokojny zlot będzie. Bez smażenia laczka, ryczenia itp. Na pewno będziesz traktował swoją Suzę delikatniej niż ja :D

PostNapisane: środa, 12 sierpnia 2009, 18:06
przez firefox
Moze i ja sie pojawie ???

PostNapisane: czwartek, 13 sierpnia 2009, 10:38
przez ZiGi
firefox napisał(a):Moze i ja sie pojawie ???


Byłoby miło Fajerku ;) :diabel:

PostNapisane: czwartek, 13 sierpnia 2009, 11:45
przez PozytywnieZakreconyWariat
Możliwe że i ja podbiję,ale wszystko jest zależne od tego czy zrobię moto :fuck:

PostNapisane: piątek, 14 sierpnia 2009, 21:05
przez TasmaN
Ja to se juz pojezdzilem k..wa mac :(
Jepane zaciski hamulcowe :(

Bawcie sie dobrze chopaki :)

PostNapisane: sobota, 15 sierpnia 2009, 08:07
przez ZiGi
Ja to se juz pojezdzilem k..wa mac :(
Jepane zaciski hamulcowe :(


A kto Ci kazał brać sie za to przed weekendem :?: :fire: :devil2:

PostNapisane: sobota, 15 sierpnia 2009, 08:55
przez KOSA77
witka koledzy i jak lecimy razem bo ja się wybieram na 100 jak co to dzwońcie lub piszcie mój nr w prywatnych danych pozdro !!

PostNapisane: niedziela, 16 sierpnia 2009, 22:22
przez TasmaN
i jak bylo ? :)

PostNapisane: poniedziałek, 17 sierpnia 2009, 10:23
przez ZiGi
No jak było, jak było? A jak miało być :) :?: Było miło choć Nas (czyt. właścicieli GSXF) było niewielu.

Gdybyście nie poznawali to:
Czarne Jajko - Galileo
Bordowe Jajko - KOSA77
Niebieskie Jajko - Ralfi

Obrazek

Niestety prowadząc moto ciężko dobrze uchwycić wszystkich na zdjęciu, szczególnie telefonem.

Obrazek