Strona 1 z 3

MOTOZAUROMUSIC 2014 - VII ZLOT MOTOCYKLOWY

PostNapisane: czwartek, 10 lipca 2014, 13:09
przez Schummi
Wybiera się ktoś na zlot do Bałtowa???

link do oficjalnej strony

naprawdę fajna impreza - byłem na II, III, IV i VI (V opuściłem na rzecz Giżycka) i zapewniam, że jest super - zwłaszcza parada (w sumie około 100 km z prędkością przelotową 80-100 km/h).

w tym roku gwiazdą sobotniego wieczoru będzie PROLETARYAT :)


p.s.
Lewy, Tymon - wybieracie się :diabel:

[ Dodano: |10 Lip 2014|, o 14:31 ]
tak sobie przeglądam galerię i nawet się na fotkę załapałem :)
- galeria - 2009 - fotka nr 11 (niebieskie jajko - bodajże 4 moto po lewej stronie)

PostNapisane: czwartek, 10 lipca 2014, 13:59
przez michalm83
[SCH]Marcin, ja się wybieram z kumplami. Mamy jechać na 3 motocykle

PostNapisane: czwartek, 10 lipca 2014, 14:18
przez Schummi
michalm83, no to może się gdzieś stykniemy bo jak nic nie wyskoczy to ja będę po raz piaty :)
bliżej terminu wymienimy się numerami tel. :P

PostNapisane: czwartek, 10 lipca 2014, 14:49
przez michalm83
[SCH]Marcin, hmm u mnie to strach planować cokolwiek bo jak zaplanuję jakiś wypad to w pracy zaraz coś pójdzie nie tak i nie zjadę na czas do PL.
Dlatego narazie nic nie obiecuje są 3 tygodnie jeszcze i wiele się może wydarzyć.

PostNapisane: czwartek, 10 lipca 2014, 16:05
przez lewmichal
[SCH]Marcin napisał(a):p.s.
Lewy, Tymon - wybieracie się :diabel:

Ja melduję się tam na 100%

PostNapisane: czwartek, 10 lipca 2014, 20:04
przez Schummi
no i super :D a myślisz przyjechać w sobotę (jak ostatnio) czy tak żeby zdążyć na "paradę"?

PostNapisane: czwartek, 10 lipca 2014, 20:39
przez lewmichal
Od piątku do niedzieli będę.

PostNapisane: czwartek, 10 lipca 2014, 21:10
przez Mariano
Jadę w sobotę ale startuję dopiero o 15:30

PostNapisane: czwartek, 10 lipca 2014, 22:01
przez JenJer
Mariano, no to stary ominie cię parada a naprawdę warto jest jechać. Ja byłam na wszystkich tych co Schummi z wyjątkiem II bo wtedy byłam na saksach u sąsiadów zza granicy :P i naprawdę warto impreza przednia, choć w zeszłym roku chłopaki podstępnie sprawili iż odpłynęłam z Morfeuszem szybciej niż plan zakładał, ale i tak było świetnie, więc przemyśl sprawę jeszcze i pomyśl nad przyjazdem w piątek.
lewmichal, będziesz werbował towarzystwo w osobie Płaskiego? Czy może masz plan zjawienia się z większą ekipą, np: Ewelina, Sebastian....? :roll: :brawo:

PostNapisane: piątek, 11 lipca 2014, 07:12
przez lewmichal
Sebastian będzie na pewno, a reszta jak wyjdzie.

PostNapisane: poniedziałek, 14 lipca 2014, 06:19
przez Tymon
Powinienem zajechać ;)

PostNapisane: poniedziałek, 28 lipca 2014, 13:12
przez lewmichal
Zlot się zbliża. To już w najbliższy weekend. Komu się już wyjaśniły plany i zawita do Bałtowa jeśli pogoda nie odstraszy? Ja jestem.

PostNapisane: poniedziałek, 28 lipca 2014, 17:16
przez michalm83
Jeśli chodzi o mnie to wszystkie znaki na niebie i ziemi wskazują że będę na zlocie.

PostNapisane: poniedziałek, 28 lipca 2014, 22:52
przez Schummi
ja będę :) do Lewego mam namiary :) michalm83, dasz kontakt na PW :?:

PostNapisane: poniedziałek, 28 lipca 2014, 23:08
przez michalm83
[SCH]Marcin, poszło PW.
Szczegóły o której będę itd zapewne będę znał w piątek.

PostNapisane: wtorek, 29 lipca 2014, 07:28
przez lewmichal
Ja mam tel. do Was obu, więc jakoś się znajdziemy. Planuję być w piątek koło 19ej.

PostNapisane: wtorek, 29 lipca 2014, 08:27
przez Schummi
ja myślę z domu zawinąć się w okolicach 16.30-17.00 więc na miejscu będę około 18 :)

na pewno się znajdziemy - w końcu Bałtów to nie Nowy Jork :mrgreen:

PostNapisane: środa, 30 lipca 2014, 17:51
przez michalm83
A napiszcie jeszcze jakie sa koszt wizyty na zlocie. Nie potrzebuje miejsca namiotowego itd. Wpadnę na parę godzin i spadam.
Coś piszą 50pln + 30 pln za plecaczek.??

PostNapisane: środa, 30 lipca 2014, 18:41
przez JenJer
michalm83, No i dobrze napisali :P A tak bardziej konkretnie to zależy w jakich godzinach i kiedy chcesz przyjechać, bo jak w sobotę wieczorem to opłata Cię nie ominie, ale jeśli po paradzie czyli ok 13 to możesz wcale nie płacić. Tylko że na park maszyn nie wjedziesz żeby moto zostawić, ale możesz postawić gdzie tam Ci sie zywnie podoba byle nie na zakazie - wjazdu oczywiście :P

PostNapisane: środa, 30 lipca 2014, 18:46
przez michalm83
Zobaczymy, podejrzewam że będzie jakiś alternatywny parking.