Strona 1 z 1

Air Show 2009 Radom

PostNapisane: czwartek, 27 sierpnia 2009, 19:53
przez kosa1022
Czy ktoś się wybiera?
A tutaj jest program imprezy.[/b]

PostNapisane: czwartek, 27 sierpnia 2009, 23:53
przez DiElektryk
Chciałem polecieć w sobote ale coś chętnych brak no i ponad 300km po nie ciekawych drogach z Wro :P

PostNapisane: piątek, 28 sierpnia 2009, 10:45
przez ZiGi
PozytywnieZakreconyWariat się wybiera ustawia się z ludźmi z Forum Motocyklistów. No i Mikan z tego co widziałem na Shout'cie.

PostNapisane: piątek, 28 sierpnia 2009, 18:32
przez kosa1022
Ja jade w niedziele bo w sobote ma padać. A droga z Wrocka do Piotrkowa to nie jestem pewien ale jest chyba niezła a dalej też spoko.

PostNapisane: piątek, 28 sierpnia 2009, 19:40
przez Mikan
Dokładnie ruszamy z Orlena w Jankach i chyba bedzie parę osób bo i na forum Bandita też się tam ustawiali przed 9 rano w niedziele. Może i ja jeszcze kogoś wyciągne :)......Żeby tylko nie padało :/

PostNapisane: niedziela, 30 sierpnia 2009, 21:31
przez PozytywnieZakreconyWariat
Mikan, My w końcu polecieliśmy z McDonaldsa na okolo 21 moto(podzieleni na dwie grupy)...szkoda że nie wymieniliśmy się nr telefonów to byśmy się jakoś złapali....a widziałem troche jajec.Polecieli z nami tez ludzie z Polish Bandit Crew... :fuck:

PostNapisane: wtorek, 1 września 2009, 17:51
przez Mikan
No szkoda, nie miałem czasu wejść na forum tak to moze bym się zoriętował i w końcu ruszyłem sam z Orlenu i ze 2 Bandity zajechały chwile przede mną. Fajnie sie jechało tylko impreza raczej nie wyszła i nie chodzi nawet o ten wypadek tylko o brak organizacji. Dwie godziny stałem po bilet do kasy :/