Strona 1 z 1

Zlot Wiśniowa Góra

PostNapisane: sobota, 6 września 2014, 18:52
przez dlugi348
Był ktoś może na tym zlocie? Ja się dzisiaj wybrałem z ekipą ze Skierniewic ale akurat totalnie się nic nie działo ;/ nie wiem czy akurat tak trafiliśmy czy co.. większość ludzi podobno była na paradzie ale jak wyjeżdżaliśmy to parada się skończyła albo dojechali nowi..