Strona 1 z 1
Zamek Liw

Napisane:
poniedziałek, 15 września 2014, 13:51
przez alfastar
Witajcie,
ma ktoś chęć przejechać się do Liwu na zamek dziś po pracy, tj. 17-18?

Chętni:
Requiem5,
Ogórek,
Alfastar,
Re: Zamek Liw

Napisane:
poniedziałek, 15 września 2014, 18:25
przez ogórek
przekładamy na wikend ? może poleci więcej ludzi.
Re: Zamek Liw

Napisane:
poniedziałek, 15 września 2014, 19:07
przez Jabol80
Trzeba było jechać na zamek w Liwie jak był zlot ,można było zwiedzać zamek z przewodnikiem ,oraz była zorganizowana wycieczka krajoznawcza po okolicy.
Re: Zamek Liw

Napisane:
poniedziałek, 15 września 2014, 19:12
przez requiem5
Jabol80 napisał(a):Trzeba było jechać na zamek w Liwie jak był zlot ,można było zwiedzać zamek z przewodnikiem ,oraz była zorganizowana wycieczka krajoznawcza po okolicy.
jak był zlot to padało gdy wsiadałam na moto i się rozmyśliłam

Re: Zamek Liw

Napisane:
wtorek, 16 września 2014, 19:18
przez ogórek
no to jak, w wikend mały wypad. ?
Re: Zamek Liw

Napisane:
wtorek, 16 września 2014, 20:16
przez Jabol80
Zerknijcie co się będzie działo w Łomiankach w Niedzielę
http://www.lomianki.pl/lomianki2/index.php?dc=3665 ,ja się wybieram ale puchą .
Pogoda była do D deszcz nie dopadł nas w drodze na zlot ,tylko podczas wycieczki do wioski Indiańskiej .
Byliśmy już na miejscu jak luną deszcz wszyscy schowali się pod wiaty ,po 10 minutach było po deszczu.
Re: Zamek Liw

Napisane:
wtorek, 16 września 2014, 22:30
przez requiem5
ogórek napisał(a):no to jak, w wikend mały wypad. ?
w ten weekend jest motobazar
Re: Zamek Liw

Napisane:
środa, 17 września 2014, 19:10
przez ogórek
wiem że jest, będe i ja,potem może razem polecimy do Nieborowa koło Łowicza ? zobaczyć miejscówkę na zakończenie sezonu,to jakieś 70km od warszawy.

Re: Zamek Liw

Napisane:
środa, 17 września 2014, 22:21
przez requiem5
o której będzeisz?
Re: Zamek Liw

Napisane:
czwartek, 18 września 2014, 18:59
przez ogórek
myślę że ok. 11 jak coś to dzwoń do mnie,lub pisz sms. tel do mnie masz.
Re: Zamek Liw

Napisane:
czwartek, 18 września 2014, 20:44
przez requiem5
ok
Re: Zamek Liw

Napisane:
czwartek, 18 września 2014, 23:24
przez alfastar
requiem5 napisał(a):ogórek napisał(a):no to jak, w wikend mały wypad. ?
w ten weekend jest motobazar
chętnie bym pojechał z Wami, ale nie dam rady...może następnym razem?

PS: byliście może w prywatnym muzeum motoryzacji w otrębusach??
Re: Zamek Liw

Napisane:
piątek, 19 września 2014, 15:32
przez ogórek
byłem polecam duszo ciekawych aut i motocykli itp. serce tylko boli w jakich warunkach stoją te cacka,sam zobaczysz. naprawdę warto.