Strona 1 z 1

Motomikołajki 2014

PostNapisane: poniedziałek, 24 listopada 2014, 13:01
przez requiem5

Re: Motomikołajki 2014

PostNapisane: poniedziałek, 24 listopada 2014, 23:50
przez RAV
requiem5 napisał(a):Wybiera się ktoś?

https://www.facebook.com/MotoMikolajki

Jak co roku :) o ile dam rade na tej swojej oponie wyjechać z osiedla to będę ;)

Re: Motomikołajki 2014

PostNapisane: piątek, 5 grudnia 2014, 15:49
przez szydlas
Czy wymagany jest srój mikołaja? :) Bo moto mam na chodzie, ale czerwonych strojów deficyt. :P

Re: Motomikołajki 2014

PostNapisane: piątek, 5 grudnia 2014, 18:10
przez requiem5
można na miejscu zakupić za 20zł

Re: Motomikołajki 2014

PostNapisane: piątek, 5 grudnia 2014, 22:56
przez Budzik
RAV, ale nie ukręcisz linki w tym roku?

Re: Motomikołajki 2014

PostNapisane: sobota, 6 grudnia 2014, 19:03
przez RAV
He he mam nadzieję że nie :)

Re: Motomikołajki 2014

PostNapisane: niedziela, 7 grudnia 2014, 12:36
przez JenJer
no i jak, zdalibyście jakąś relację :roll:

Re: Motomikołajki 2014

PostNapisane: niedziela, 7 grudnia 2014, 16:37
przez RAV
hej ho. Właśnie wróciłem do domu z "akcji". Dzisiaj się obyło bez usterki (jak rok temu). Według wstępnych wyliczeń było ponad 320 motocykli. Ja widziałem 4 jajka i imbryka (dawne Budzikowe moto). Parada masakrycznie powolna bo jechaliśmy ok 20km/h, więc lewa na sprzęgle ciągle musiała pracować. Zmarznąć nawet nie było jak, bo dawali kawkę, herbatkę potem gorącą grochówę. Rozdałem niemal wszystkie cukierki dzieciakom, choć jak zwykle najbardziej zachłanne na słodycze były moherowe babcie, które garściami wyciągały cukierki nam z kasków. O dziwo dzieci bardzo nieśmiale częstowały się po jednym a te stare ... garściami normalnie ile tylko wejdzie do kieszeni czy torebki :paluj:

Re: Motomikołajki 2014

PostNapisane: niedziela, 7 grudnia 2014, 19:59
przez requiem5
mnie niestety nie było bo rano miałam lodowisko na podjeździe i nie było jak wyjechać maszyną z garażu. Za rok dzień wcześniej wyprowadzę moto ;/

Re: Motomikołajki 2014

PostNapisane: poniedziałek, 8 grudnia 2014, 14:00
przez Jacky
A tak to wyglądało w trójmieście: https://www.facebook.com/MikolajeNaMotocyklach?fref=nf https://www.youtube.com/watch?v=XD3ta39xKzI 2200 motomikołajów,ponad 100 000 zł. zebrane dla dzieci.

Re: Motomikołajki 2014

PostNapisane: środa, 17 grudnia 2014, 08:38
przez Jacky