Strona 1 z 2

Prędkości przelotowe

PostNapisane: niedziela, 6 września 2009, 19:54
przez mitsumiuu
Jakimi prędkościami poruszacię się waszymi GSXF??

PostNapisane: niedziela, 6 września 2009, 21:17
przez TasmaN
Po wawie raczej normalnie 80-110 kmh.

W trasie tez od warunkow zalezy. Moja przelotowa na trasie lubelskiej to 140-160 kmh. Wiecej nie cisne.

PostNapisane: niedziela, 6 września 2009, 22:00
przez firefox
TasmaN, wszyscy wiemy, ze jezdzisz jak zolw i do tego miskow zaliczasz :) :) :lol: :mrgreen: :P :D :)

Re: Prędkości przelotowe

PostNapisane: poniedziałek, 7 września 2009, 11:09
przez guardian_angel
mitsumiuu napisał(a):Jakimi prędkościami poruszacię się waszymi GSXF??


Hmm... trochę głupie pytanie ale ja wykorzystuje pełną skalę na prędkościomierzu oczywiście bez zamykania do końca bo to niemożliwe. Zależnie od warunków na drodze, pogody, i własnego samopoczucia :mrgreen:

PostNapisane: poniedziałek, 7 września 2009, 16:15
przez ZiGi
Ja tak jak Angel jeżdżę tak jak mi się podoba i na ile pozwalają mi warunki. Od TasmaN'a jak kiedyś wracałem to 23km (przez Warszawę) zrobiłem w 25minut a w tunelu na wisłostrasse miałem 190 przed zakrętem. Także nie wiem czy to przelotowe czy jakie tam prędkości :P

PostNapisane: poniedziałek, 14 września 2009, 20:35
przez Nyuno
132

PostNapisane: niedziela, 13 grudnia 2009, 10:09
przez reddevill
Jakie prędkości ?
To zależy czy sam czy w grupie !
No i czy jest w grupie jakiś maruder !
Sam po Katowicach ok 100
Jak szukam przeciwników na A4 to ile fabryka dała
A w grupie to dostosowujemy się do najbardziej wystraszonego :diabel:

PostNapisane: czwartek, 21 stycznia 2010, 12:45
przez Rabinger
nie zamulam :)
najlepiej się jeździ przynajmniej mi w przedziale 120-150kmh


najszybsza prędkość jaką osiągnąłem 225 km/h
Kolega wyprzedzał mnie wtedy jak miał 260 km/h (KAWASAKI NINJA ZX6R)
a inny przypadkowy motocyklista nas obu na R1 pewnie miał z 300 km/h bo szybko to zrobił :mrgreen:

PostNapisane: piątek, 22 stycznia 2010, 00:03
przez Loku
Rzeczywiście najwygodniejsza przelotowa to przedział 120-150 km/h jak dla mnie ale to jest bardzo osobnicze upodobanie, znam taką grupe ktora przeloty uznaje tylko w granicach 200km/h i szybciej, a znam i takich ktorzy nie lubią na dłuższa mete jechać szybciej niż 110km/h a ogólnie to tak 80 - 110km/h i tak im najlepiej. A wiec jak widać co motocyklista to obyczaj i to należy uszanować.

PostNapisane: sobota, 23 stycznia 2010, 00:20
przez mynka_uk
wszystko zalezy od odległości.. Kiedy w grę wchodzi niewielki dystans to lubię odrobinę zaszaleć ale przemieszczając się na kilkuset kilometrach staram się utrzymywać 120-140km/h na autostradach i drogach szybkiego ruchu i ok 120 na normalmych. Wyjątkiem od reguły jest jazda nocą po autostradach kiedy znacząco maleją szanse na spodkanie z policją wtedy 150-160 km/h

PostNapisane: sobota, 30 stycznia 2010, 22:19
przez PozytywnieZakreconyWariat
Ja jeżdżę 50km/h w terenie zabudowanym.Boje się więcej..ale na sezon 2010 postaram się ok 60 pojechać...boje się :oops:

PostNapisane: sobota, 30 stycznia 2010, 23:56
przez firefox
No to pipa jestes :fuck2: :)

PostNapisane: niedziela, 31 stycznia 2010, 13:53
przez PozytywnieZakreconyWariat
firefox, Fajer...ale wiesz...zostawiam sobie więcej frajdy na później :fuck: :mrgreen:
Kto ze mną jeździł to potwierdzi że nie łamię przepisów :)

PostNapisane: niedziela, 31 stycznia 2010, 14:33
przez Bochen
No to miałbym z kim pojeździć, bo jak jeżdżę z ojcem to nie mogę za nim nadążyć :)

PostNapisane: niedziela, 31 stycznia 2010, 15:24
przez zolwik
Ale że co na rowerach bedziecie latać :P

Bo jak na moto to trochę głupio jak cie skuter wyprzedzi.

A tak do tematu to po mieście lece tak 60-70 mph

PostNapisane: niedziela, 31 stycznia 2010, 16:53
przez Byniu
PozytywnieZakreconyWariat napisał(a):Ja jeżdżę 50km/h w terenie zabudowanym.Boje się więcej..ale na sezon 2010 postaram się ok 60 pojechać...boje się :oops:


ta... boisz się :mrgreen: :mrgreen: lansujesz się 8) hehe

PostNapisane: niedziela, 31 stycznia 2010, 17:37
przez PozytywnieZakreconyWariat
Moderatorzy.....jajcarze ze mnie szydzą i kpią :(

PostNapisane: poniedziałek, 1 lutego 2010, 18:42
przez lukka
Tyle na ile pozwalają warunki :P od 40 do 179 kmh

PostNapisane: poniedziałek, 1 lutego 2010, 20:30
przez rumun78
Byniu napisał(a):
PozytywnieZakreconyWariat napisał(a):Ja jeżdżę 50km/h w terenie zabudowanym.Boje się więcej..ale na sezon 2010 postaram się ok 60 pojechać...boje się :oops:


ta... boisz się :mrgreen: :mrgreen: lansujesz się 8) hehe
moze kolega nie wie że ma drugi bieg

PostNapisane: poniedziałek, 1 lutego 2010, 20:32
przez zolwik
rumun78 napisał(a):
Byniu napisał(a):
PozytywnieZakreconyWariat napisał(a):Ja jeżdżę 50km/h w terenie zabudowanym.Boje się więcej..ale na sezon 2010 postaram się ok 60 pojechać...boje się :oops:


ta... boisz się :mrgreen: :mrgreen: lansujesz się 8) hehe
moze kolega nie wie że ma drugi bieg


A może kolega rumun78 się przywita :diabel: